Beramo kravu pārvadājumi

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ne tikai iepakotu un fasētu kravu transportēšanu, bet veic arī beramo kravu gan starptautiskos, gan vietējos pārvadājumus pa Latviju. Beramo kravu (tostarp, šķidrumu) pārvadājumiem tiek nodrošināts kravas īpašībām, agregātstāvoklim un apjomam atbilstošs transports, neatkarīgi no tā, vai pārvadājumam plānota pilna krava (FTL) vai salikta krava (LTL). Beramo kravu pārvadājumi tiek veikti transportējot kravu gan pa sauszemi, gan konteineros pa jūru, gan izmantojot dzelzceļa un avio kravu pārvadājumus.

Meklē kravu pārvadātāju? Taupi laiku un saņem konsultāciju pie SIA “RITLOGISTIKA” speciālistiem.

Pielāgots beramo kravu transports

Ņemot vērā, ka beramās kravas parasti tiek nosūtīta lielos daudzumos bez iepakošanas un tās var klasificēt gan kā šķidras, gan arī kā sausas kravas, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina beramo kravu pārvadājumus ar dažāda veida transportu, to individuāli pielāgojot katras kravas specifiskajām īpašībām un agregātstāvoklim.

Beramās kravas var būt ne tikai nekaitīgu graudu pārvadājumi, smilts vai pārtikā lietojamā augu eļļa. Nereti baramo kravu sastāvā ir arī naftas produkti un pat ļoti bīstamās kravas (ADR). Katram šādam pārvadājumam SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri pielāgos sertificētu un kravas apjomam atbilstošu transportu, lai ikviens mums uzticētais pārvadājums maršruta galamērķi sasniegtu ātri, droši un teicamā kvalitātē.

Beramo kravu transports

Beramo kravu pārvadāšana un piegāde

SIA “RITLOGISTIKA” veic cietu / šķidru beramo kravu pārvadājumus un piegādes ne tikai Latvijā, Lietuvā, Igaunijā vai citur Eiropā, bet arī ārpus Eiropas Savienības.

Atbilstoši beramās kravas klasifikācijai (tā parasti ir cieta vai šķidra), saturam un kravas apjomam, beramo kravu pārvadāšanai tiek izmtoti vairāki transportu veidi un piedāvātas vairākas transportēšanas iespējas, ar kurām spējam nodrošināt klientu vajadzībām piemērotu pārvadājumu veikšanu.

Veicot beramo kravu pārvadājumus pa sauszemi, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina beramo kravu transportēšanu gan ar kustīgās grīdas piekabēm – īpaši apjomīgiem kravu pārvadājumiem līdz 90m3, gan arī pašizgāzēju līdz 65m3, gan arī cisternu puspiekabēm ar ietilpību līdz 60m3.

Beramo kravu starptautiskajos pārvadājumos SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā kravu pārvadājumus veikt ar konteineriem, dzelzceļa vagoniem vai cisternām, kur kravas sastāvs tiek tieši iebērts vai ieliets autocisternā, vagonā, vai kravas konteinerā.

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Beramo kravu starptautiskos pārvadājumus uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” īsteno gan škidras, gan sausas beramās kravas transportēšanai uz/ no populārākajiem maršrutiem Eiropā (Baltijas valstis, Skandināvija, Benelux valstis), kā arī citām Eiropas un pasaules valstīm, pēc nepieciešamības nodrošinot dažāda lieluma un tilpuma kravu eksprespiegādes.

Kravu pārvadājumi Latvijā

Kravu pārvadājumi Latvijā

Pārvadājumos pa Latviju populārākais beramo kravu veids ir sauso beramkravu transportēšana. Tādi bistošo kravu pārvadājumi kā, piemēram, graudi, koku skaidas, smilts un kūdra ir uzņēmuma SIA “RITLOGISTIKA” neatņemama kravu pārvadājumu sastāvdaļa jau daudzu gadu garumā, kuram uzticas Latvijas zemnieki un uzņēmēji.

Beramkravas un to veidi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina gan cietu, gan šķidru beramo kravu pārvadājumus pa Latviju, kā arī uz/no ārvalstīm. Šķidrās beramkravas klasificē: pārtikas (sula), nepārtikas (glicerīns), bīstamos (nafta) un nebīstamos šķidrumos (augu eļļa).

Cietās beramās kravas, atbilstoši masas blīvumam, tiek segmentētas: vieglās beramās kravas (kūdra), vidējās (graudi), smagās (smilts) un īpaši smagās (dzelzs rūda) beramās kravas.

Smilts

Smilts

Melnzeme

Melnzeme

Šķembas

Šķembas

Graudi

Graudi

Koka skaidas

Koka skaidas

Kūdra

Kūdra

Vērtīgi zināt par beramo kravu pārvadāšanu

Kā tiek aprēķinātas beramkravu cenas?

Beramo kravu transporta cena tiek aprēķināta, ņemot vērā pārvadājumam ieplānoto kravas apjomu, veicamo maršutu (attālumu no paņemšanas līdz piegādes vietai) un kravas specifiskās īpašības, kuras konkrētā pārvadājuma veikšanai ir jāņem vērā, izvēloties transportu.

Kas ir beramkravas?

Beramkravas ir nefasētas sausās kravas (graudi, ogles, smiltis un citas). Ja beramkrava ir šķidrā veidā (eļļa, glicerīns, nafta un citas bīstamās kravas (ADR)), tad to transportēšanai izmanto specializētas kravas automašīnas (cisternas) un konteinerus.

Kāda ir beramkravu kravnesība un ietilpība?

Pielāgojot transportu katram kravu pārvadājuma veidam un maršrutam, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina beramo kravu pārvadājumus ar kravas automašīnām, kuru ietilpība ir līdz 18m3, konteinerus ar ietilpību līdz 40m3 un tankkonteinerus šķidro kravu pārvadājumiem- ar 26 tūkst. litru ietilpību.

Ar ko sākt?

Savlaicīgas un drošas beramās kravas piegādes nodrošināšanā būtiski sākt ar beramās kravas satura, svara/ tilpuma izzināšanu, pārvadājuma maršruta noskaidrošanu un kravas gatavību tās paņemšanai, kā arī jāprecizē piegādes laiks, kad krava jāpiegādā maršruta galamērķī. Balstoties uz šo informāciju, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri nodrošinās Jūsu beramās kravas pārvadājumam visveiksmīgāko transportēšanas risinājumu!

Sazinies ar RITLOGISTIKA

Lai konsultētos un vienotos par labākajiem beramo kravu pārvadājumu risinājumiem, sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” profesionālajiem transporta menedžeriem.

Mēs Jums palīdzēsim!

Maršruta plānošana

Lai beramo kravu piegāde droši sasniegtu jebkuru nepieciešamo maršruta galamērķi, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri izplānos veiksmīgāko pārvadājuma maršrutu aktuālās beramkravas transportēšanai.

Piegādes laiks

Pēc iepriekšējas vienošanās ar SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri, mums uzticētie beramkravu pārvadājumi tiks nodrošināti nepieciešamajā kravas piegādes dienā un laikā.