Dzelzceļa kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina uzticamus dzelzceļa kravu pārvadājumus ne tikai pa Latviju, bet arī aiz Latvijas robežām. Par konkurētspējīgām cenām veicam pilnu un saliktu kravu dzelzceļa kravu pārvadājumus, īstenojot vietējos pārvadājumus, kā arī šķērsojot vairāku valstu robežas Eiropā un Āzijā. Sniedzot dzelzceļa kravu pārvadājumu servisu pilnā apmērā, SIA “RITLOGISTIKA” realizē uzticēto kravu piegādi “no durvīm līdz durvīm”, pēc nepieciešamības veicot arī kravas muitas dokumentācijas un papildu apdrošināšanas kārtošanu.

Vēlies noskaidrot vairāk par dzelzceļa pārvadājumiem? Saņem individuālu piedāvājumu!

Dzelzceļa transports – droši kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” sniedz dzelzceļa kravu pārvadājumu pakalpojumus, izmantojot dzelzceļa transportu Centrāleiropā, Dienvideiropā un Austrumeiropā. Mēs palīdzam saviem klientiem realizēt drošus visdažādāko kravu pārvadājumus, piedāvājot dzelzceļa transporta plašās pārvadājumu iespējas un nodrošinot augstu kvalitāti loģistikas pakalpojumu posmos, kur nepieciešama līdzdalība, iesaiste vai asistence.

Latvijas Dzelzceļš kravu pārvadājumi

VAS „Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums  SIA “LDZ CARGO” ir viens no lielākajiem dzelzceļa kravu pārvadātājiem visā Eiropā, klientiem piedāvājot gan segtos vagonus, gan pusvagonus, gan cisternas un platformas. Piedāvājumā ietilpst arī segto pusvagonu jeb “hopervagonu” pārvadājumu nodrošināšana cementa, mēslojuma, graudu un citu beramo kravu pārvadājumiem.

Saprotami tarifi un starptautiski galamērķi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina dzelzceļa transporta pakalpojumus, veicot kravu pārvadājumus dažādās valstīs Eiropā, Āzijā un/ vai starp abiem kontinentiem. Mūsu plašais partneru loks sniedz iespēju sasniegt starptautiskos dzelzceļu tīklus, kas savienoti ar termināliem, lai ikviena SIA “RITLOGISTIKA” uzticētā dzelzceļa krava ātri un droši sasniegtu tai paredzēto galamērķi.

  • Dienvidaustrumāzija, Vidusāzija uz / no Ķīnas un Eiropas
  • Centrālāzija uz / no Eiropas
  • Turcija uz / no Ziemeļvalstīm, Centrālās, Ziemeļeiropas
  • Vidusjūras valstis uz / no Eiropas.
Latvijas dzelzceļa pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu specifika

Kā jebkurā kravu pārvadājuma veidā, arī dzelzceļa kravu pārvadājumiem ir sava pārvadājumu specifika, kas pie konkrētās kravas transportēšanas ir jāņem vērā. Lai gan dzelzceļa transports nodrošina vairākas priekšrocības, būtiski ir apzināties un pie pārvadājuma ņemt vērā arī ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem identificētos trūkumus.

Priekšrocības

Būtiskākās dzelzceļa transporta priekšrocības kravu pārvadājumiem ir samazināts kravas piegādes laiks, precīzi un paredzami kravas atiešanas grafiki, kā arī maksimāla veiktspējas kvalitāte un kravnesība.

Trūkumi

Kā galvenie dzelzceļa transporta trūkumi kravu pārvadājumiem ir nespēja individuāli pielāgot maršrutus un laikus pārvadājuma prasībām (nepietiekamā infrastruktūra), kā arī dzelzceļa pārvadājumiem ir relatīvi laikietilpīgs un darbietilpīgs pārvadājuma sagatavošanas process.

Dzelzceļa pārvadājumu vagonu veidi

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā un nodrošina saviem klientiem dzelzceļa kravu pārvadājumus pat visspecifiskāko dzelzceļa kravu piegādēs gan Latvijā un Baltijā, gan citās valstīs Eiropā un Āzijā vai starp abiem kontinentiem.

Ņemot vērā mūsu klientu kravas specifiskās īpašības, kravas gabarītus un iekraušanas/izkraušanas nosacījumus, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri katrai kravai (cietai, šķidrai, lielgabarīta, smagsvara, ADR un citām kravām) nodrošinās piemērotāko dzelzceļa ritošā sastāva nodrošinājumu aktuālā pārvadājuma veikšanai.

Slēgtie vagoni

Dzelzceļa slēgtie vagoni

Lai pasargātu kravu no ārējās vides ietekmes (saule, lietus, sniegs, vējš), dzelzceļa kravu pārvadājumi ar tiek nodrošināti ar slēgtiem vagoniem (segti vagoni).

Dzelzceļa pusvagoni

Dzelzceļa pusvagoni

Dzelzceļa kravu pārvadājumi pusvagonos tiek veikti, ja kravu nav nepieciešams pasargāt no ārējās vides ietekmes (vagoni bez jumta).

Dzelzceļa cisterna

Dzelzceļa cisterna

Cisternās dzelzceļa kravu pārvadājumos tiek transportētas šķidras kravas. Cisternas tiek izmantotas, ja kravā ir arī sašķidrināta gāze un pulverveida viela.

Vagons pašizgāzējs

Dzelzceļa vagons – pašizgāzējs

Beramās kravas un kravas, kuras pārvadājamas lielos apjomos veic ar dzelzceļa vagonu – pašizgāzēju, nodrošinot mehanizētu izkraušanu.

Dzelzceļa platforma

Dzelzceļa platforma

Dzelzceļa platformas izmanto, ja transportēšana jānodrošina konteineriem, smagsvara vai lielgabarīta kravām, vai beramkravām bez aizsardības no ārējās vides ietekmes.

Pārvadājumi ar konteinervilcieniem

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ar konteinervilcieniem

Veiksmīgs risinājums konsolidētu dzelzceļa kravu pārvadājumiem uz / no Ķīnas un citām Āzijas valstīm ir ar konteinervilcieniem, kuru sastāvā iespējami vairāki desmiti kravas konteineri.

Nepieciešams nogādāt kravu izmantojot dzelzceļu?

Lai arī kāds būtu Jums nepieciešamais dzelzceļa kravu pārvadājums, sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeriem, lai bez maksas saņemtu zinošu speciālistu konsultāciju un rastu tieši Jūsu kravai pielāgotus, individuālus risinājumus dzelzceļa kravu pārvadājumu nodrošināšanai.

Birojs

Adrese:
Dzērbenes 27 – 311
Rīga, LV-1006