Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Vai Jūsu kravai pārvadājuma laikā jānodrošina īpaša temperatūra, lai tā nesasaltu vai neizkustu? Vai Jums ir svarīgi, lai krava, veicot pārvadājumu, nezaudētu jekādas kravas kvalitāti raksturojošās īpašības, neatkarīgi no sezonalitātes? SIA “RITLOGISTIKA” veic refrižeratoru kravu pārvadājumus pilnām (FTL) un saliktām (LTL) kravām gan realizējot starptautiskos kravu pārvadājumus, gan pārvadājumus pa Latviju, nodrošinot nepieciešamo kravas temperatūru un transportēšanas apstākļus visa kravas pārvadājuma laikā.

Vēlaties noskaidrot vairāk par pārvadājumiem ar temperatūras kontroli? Saņemiet konsultāciju pie mūsu speciālistiem.

Kas ir refrižeratoru pārvadājumi?

Refrižeratoru pārvadājumi nodrošina pastāvīgu kravas temperatūras kontroli un kravas īpašībām atbilstošu termoregulāciju, neatkarīgi no tā, vai pārvadājums veicams saldētiem produktiem (piemēram, saldēta gaļa) vai produktiem, kuri pārvadājuma laikā var sabojāties (piemēram, ziedi vai ogas).

SIA “RITLOGISTIKA” klienti regulāri veic refrižeratoru pārvadājumus dažādām preču grupām, kuras transportēšanas laikā nedrīkst tikt pakļautas temperatūras izmaiņām. Populārākās ir pārtikas un medicīnas preces.

Kravas automašīnām, kas aprīkotas ar refrižeratoru, ir cieša sasaiste ar produktu ilgtspējību. Optimāla pārvadājuma temperatūra novērš kravas bojāšanos (atkušana, apledošana) un nodrošina, ka preces, kas ātri bojājas, saglabājas svaigas, līdz sasniedz maršruta galamērķi vai gala lietotāju.

Auto ar refrižeratoru

Refrižeratoru kravu pārvadājumu pakalpojumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina visa veida pilnu (FTL) un saliktu (LTL) kravu pārvadājumus ar refrižeratoru. Termoregulācijas kravām populārākie ir sauszemes kravu pārvadājumi, tomēr piegādes laika ekonomijas nolūkos arvien lielāku popularitāti starptautiskajos pārvadājumos gūst gaisa kravu pārvadājumi, kā arī refrižeratoru konteineri – jūras un dzelzceļa kravās.

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvātajos refrižirātoros visbiežāk tiek pārvadāta pārtika, vedot saldētus vai atdzesētus produktus, vai produktus, kuru uzglabāšanai nepieciešama noteikta temperatūra (piemēram, šokolāde, augļi, dārzeņi vai vīns). Variet būt droši- SIA “RITLOGISTIKA” parūpēsies, lai ikviena krava ātri nonāktu tai paredzētajā galamērķī, saglabājot tās nemainīgi augsto kvalitāti!

Saldētu kravu pārvadājumi

Saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu

Uzticiet savus saldēto preču kravu pārvadājumus SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušajiem transporta menedžeriem!

Papildus atbilstošam produkcijas iesaiņojumam un kravas nostiprināšanai, pirms kravas nodošanas pārvadātājam, mēs savus klientus aicinām pārliecinieties, ka krava ir iepakota ar termisko aizsardzību: foliju, putām vai burbuļplēvi, lai sūtīšanas laikā tā maksimāli saglabātu saldētā produkta kvalitāti un pasargātu no atkušanas draudiem.

Apsildāmas kravas ar temperatūras kontroli

Apsildāmas kravas ar temperatūras režīma nodrošināšanu

Apsildāmās kravas ir īpaši iecienītas ziedu vai stādu transportēšanas pakalpojumu organizēšanā un nodrošināšanā. Kā viens no populārākajiem SIA “RITLOGISTIKA” refrižeratoru maršrutiem ir ziedu transportēšana no Holandes gan uz Latviju, gan abām pārējām Baltijas valstīm – Lietuvu un Igauniju.

Apsildāmās kravas nodrošina svaigu produkcijas piegādi no eksotiskajām valstīm, neatkarīgi no sezonalitātei raksturīgās gaisa temperatūras ziemas apstākļos, vai mainīgās gaisa temperatūras, piemēram, lidojuma laikā, ja krava tiek pārvadāta ar avio kravu transportu.

Ātri bojājošās kravas

Ātri bojājošās kravas

Refrižeratora transporta pakalpojumi palīdz kravas pārvadājuma laikā saglabāt pārtiku svaigu un nodrošina tajās esošās uzturvielas nemainīgas.

Ātri bojājošo kravu piegāde ir vienlīdz būtiska kā lieliem uzņēmumiem, tā maziem. Zināms, ka ātri bojājošo preču nekvalitatīva piegāde uzņēmumiem var nest ārkārtīgi lielus finansiālos zaudējumus vai izrādīties pat postoša maziem uzņēmumiem.

Izvēlieties SIA “RITLOGISTIKA” refrežiratoru kravu pārvadājumus un saņemiet nevainojamu piegādi ar garantētu drošību!

Starptautiski pārvadājumi ar temperatūras režīma nodrošināšanu

Viena no mūsdienu populārākajām tendencēm globālajā virtuvē ir svaigas vietējās pārtikas nodrošināšana starptautiskajos tirgos. Sabiedrībā ir pieprasījums pēc kvalitatīvas un augstvērtīgas gardēžu virtuves, savukārt ražotāji orientējas uz klientiem vērstu pieeju.

Sniedzot patērētājiem maksimāli labāko, pārtikas uzņēmumiem ir jāreaģē atbilstoši tendencēm, tādēļ transportlīdzekļi ar refrižeratoru no Eiropas, Āzijas vai eksotiskām vietām kļūst arvien pieprasītāki un nozīmīgāki gan veicot sauszemes pārvadājumus, gan gaisa, dzelzsceļa un jūras pārvadājumus.

Starptautiskie refrižeratoru pārvadājumi

Kvalitatīva, savlaicīga un droša kravu piegāde

Neatkarīgi no tā, vai SIA “RITLOGISTIKA” pārvadājuma veikšanai tiek nodota krava ar saldētu, atdzesētu pārtiku, ziediem vai medikamentiem, mums ir svarīgi tos uzturēt pareizā temperatūrā, nodrošinot klientiem izcilu kravas kvalitāti un nevainojamu veiktā pārvadājuma servisu. Tādēļ kravas temperatūra, neatkarīgi no laikapstākļiem vai sezonalitātes, pārvadājuma laikā tiek stingri kontrolēta, lai visas preces paliktu ar augstvērtīgu kvalitāti visu transportēšanai paredzēto laiku.

Preču piegāde, nekad nav bijusi tik vienkārša!

  • Izsmalcinātas šokolādes, vīna, trifeļu vai eļļas pārvadājumos ar refrižeratoru ir svarīgi nemainīgi nodrošināt ekskluzīvo produktu augstvērtību visa pārvadājuma laikā;
  • Saldētu produktu pareiza pārvadāšana nodrošina to nemainīgo kvalitāti (piemēram, saldētas zivis, saldēta gaļa);
  • Atdzesētie produkti visu piegādes laiku saglabā savu uzturvērtību (piemēram, ogas, dārzeņi);
  • Importēto un eksportēto ziedu (arī stādu) kvalitāti nosaka ne tikai pareiza ievākšana, bet tieši uzglabāšana;
  • Lai atsevišķi produkti nemainītu savu ķīmisoko sastāvu, īpaša uzmanība jāpievērš pareizai un atbilstošai transportēšanai, pārvadājumu veicot maksimāli ātri un droši (medikamenti, zāles un citi farmācijas vai ķīmiskie produkti, ADR kravas).

Jautājumi un atbildes par refrižeratoru kravu pārvadājumiem

Kāds ir temperatūras diapazons, kas tiek nodrošināts refrižeratoru kravu pārvadājumos?

Refrižeratoru kravu pārvadājumos SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina temperatūras diapazonu no +24 līdz-24’ C. Visas uzņēmuma norīkotās refrižeratoru automašīnas ir aprīkotas ar termoregulācijas kontroles sistēmām, kas informē un pierāda kravas temperatūru visa veiktā pārvadājuma laikā.

Kādi ir biežākie produkti, kas tiek pārvadāti ar refrižeratoru kravām?

Ar refrižeratoru kravu pārvadājumiem visbiežāk tiek nodrošināti pārtikas ražošanas uzņēmumi, pārvadājot saldētus pārtikas produktus (gaļa, zivis, saldēti dārzeņi, augļi, saldēta konditoreja), atdzesētus produktus (pusfabrikāti, piens, olas, ogas) kā arī farmācijas preces (medikamenti), ziedi un dažādi tēlotājmākslas izstrādājumi vai jau gatavi mākslasdarbi.

Kādi ir refrižeratoru pārvadājumu pieejamie pakalpojumi?

Ar refrižerātoru iespējams veikt kravu pārvadājumus gan saldētiem, gan atdzesētiem produktiem, gan produktiem, kuriem nepieciešama apsildīšana, lai produkcija ziemā nesasaltu (termorežīms līdz +/-24’C). Tāpat ar refrižeratoru tiek pārvadāti tādi produkti, kuri uzglabājami noteiktā temperatūrā, piemēram, mākslasdarbi vai vīns.

Kādi ir iespējamie riski un sarežģījumi, kas var rasties refrižeratoru kravu pārvadājumu laikā?

Lai kravu aizsargātu no temperatūras svārsībām, jebkura krava, ne tikai transportēšanas laikā, bet arī pirms un pēc pārvadājuma, ir rūpīgi jāiepako, jānostiprina un jāuzglabā atbilstošā temperatūras režīmā. Svarīgi pie transporta apstiprināšanas sagatavot korektu nosūtītāja un saņēmēja kontaktinformāciju, lai savlaicīgi nokomunicētu kravas iekraušanas un izkraušanas laikus, maksimāli samazinot riskus, kas varētu rasties produktiem nokļūstot mainīgas temperatūras apstākļos pie iekraušanas vai izkraušanas.

Personīgais menedžeris un konsultants

Madara Jātniece

(+371) 67553741

info@ritlogistika.lv

Neatkarīgi no izvēlētā kravu pārvadājuma pakalpojuma veida vai maršruta, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina saviem klientiem personīgo transporta menedžeri, kurš sniedz konsultācijas, piedāvā optimālākos risinājumus aktuālo pārvadājumu realizēšanai un profesionāli pārzina specifiskas nianses par dažāda veida kravu pārvadājumiem, veicot uzticamus, ātrus un drošus transporta pakalpojumus.