Ekspress Kravu Piegāde

SIA “RITLOGISTIKA” jau vairāk nekā 20 gadus nodrošina profesionālus vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus, rūpējoties par uzticētās kravas nepieciešamību to īpaši ātri un teicamā kvalitātē nogādāt pat vissarežģītākajos piegādes maršruta galamērķos. Atbilstoši aktuālajam pārvadājuma maršrutam un kravas īpašībām, SIA “RITLOGISTIKA” veic ekspress kravu piegādes gan ar dažāda izmēra kravas mikroautobusiem pa sauszemi, gan ar aviotransportu, veicot ekspress piegādes tālākās kravu piegādādes vietās.

Ekspress kravu piegādes pakalpojumu iespējas un priekšrocības

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ekspress kravu piegādes dažāda lieluma, mēroga un nozaru uzņēmumiem (juridiskām personām), kā arī individuāliem komersantiem un privātpersonām (juridiskām personām). Ekspress kravu piegādes pakalpojums ir noderīgs un piemērots gan nelielām kravām un maziem sūtījumiem (piemēram, dokumenti, produkcijas paraugi u.c.), gan paātrinātā steidzamības kārtā noorganizētām lielgabarīta vai pilnām kravām, vai arī konteineriem.

Ciešā sadarbība ar mūsu uzticamajiem un gadu gaitā pārbaudītajiem sadarbības partneriem, ļauj SIA “RITLOGISTIKA” sagatavot klientiem caurskatāmu cenu piedāvājumu, vienlaikus nodrošinot elastīgus pakalpojuma nosacījumus un izcilu izpildītā pārvadājuma kvalitāti. Neatkarīgi no ekspress pārvadājuma maršruta galamērķa, veicam neieciešamo dokumentu un muitas formalitāšu sakārtošanu atbilstoši kravas specifikai gan pārvadājumiem Eiropas Savienībā, gan ārpus tās robežām.

Sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeriem, lai uzsaņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem1 Sarunas laikā iegūsiet informāciju par ekspress pārvadājumu priekšrocībām vai mums pieejamo daudzveidīgo autoparku un transportēšanas veidiem, kurus izmantojam ātro piegāžu nodrošināšanai:

 • Sauszemes pārvadājumiem pilnām kravām (FTL) un saliktām kravām (LTL)
 • Avio pārvadājumiem
 • Jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumiem
 • Negabarīta kravām
 • Pārvadājumiem ar refrižeratoru
 • ADR kravu pārvadājumiem

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(DARBA DIENĀS NO 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Kādos gadījumos ekspress kravu piegāde ir vispiemērotākā?

  SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri nereti saņem steidzamus pieprasījumus no uzņēmumiem, ar kuriem iepriekš neesam strādājuši, lūdzot sniegt palīdzīgu roku kādā ārkārtas situācijā, kad kādu apsvērumu dēļ, uzņēmuma krava vēl nav uzsākusi savu transportēšanas ceļu, bet piegādi galamērķī vajadzēja veikt “jau vakar”.

  Šādos gadījumos, ir nepieciešama tūlītēja reakcija uz pieprasījumu, īsā laikā noorganizēts atbilstošs transports un steidzama dokumentu kārtošana. SIA “RITLOGISTIKA” ir visi nepieciešamie instrumenti, lai maksimāli ātri un profesionāli īstenotu visdažādāko pārvadājumu un sūtījumu ekspress kravu piegādes ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā, saglabājot augsto pārvadājuma izpildījuma kvalitāti.

  Ātrums

  Ekspress piegāžu lielākā priekšrocība ir ātrums. Savlaicīgi saņemts transporta pieprasījums ekspress kravas piegādei var tikt nekavējoties paņemts no nosūtītāja un piegādāts galamērķī dažu stundu laikā.

  Attālums

  Neatkarīgi no ekspress sūtījuma maršruta, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina uzticamas un ātras kravu piegādes “no durvīm līdz durvīm”, šķērsojot pilsētu, valstu un kontinentu robežas, steidzamības kārtā paātrinot un prioritizējot ekspress sūtījumus.

  Drošība

  Būtiska priekšrocība veicot ekspress kravu pārvadājumus ir kravas un pārvadājuma drošība. Nodrošinot sūtījuma izsekošanu, SIA “RITLOGISTIKA” uzticētajai ekspress kravai tiek minimizēts tās nozaudēšanas risks.

  Vietējās un starptautiskās piegādes

  Ar SIA “RITLOGISTIKA” Jūsu sūtījums vienmēr sasniegs galamērķi tam paredzētajā laikā!

  Ekspress piegāde Baltijas valstīs

  Ekspress piegāde Baltijas valstīs

  Ekspress piegādes Baltijas valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija) SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina 24 h laikā, atkarībā no maršruta galamērķa un tā, cik savlaicīgi saņemts transporta pieprasījums. Ekspress kravu piegāde vienas valsts robežās vai starp Baltijas valstīm ir iespējama arī pāris stundu laikā vai tajā pašā dienā, kad sūtījums vai krava paņemti no nosūtītāja.

  Steidzamu starptautisku kravu piegāde

  Starptautiska steidzamu kravu piegāde

  Atkarībā no kravas gatavības paņemšanai, SIA “RITLOGISTIKA” plašais vispasaules partneru tīkls un veiksmīgā sadarbība ar lidsabiedrībām visā pasaulē, sniedz iespēju nodrošināt starptautisko pārvadājumu steidzamu piegādi pat vienas dienas laikā.

  Faktori, kas ietekmē ekspress kravu piegādes izvēli

  SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ātras ekspress kravu piegādes vēlamajā galamērķī kā pilnām kravām (FTL), tā saliktām kravām (LTL) vai pavisam nelieliem sūtījumiem. Lai pēc iespējas veiksmīgāk optimizētu gan maršutu, gan piegādes ātrumu, gan pakalpojuma cenu, pēc nepieciešamības klientam tiek nodrošināts kravai vai sūtījumam atbilstošs transporta veids, tostarp, veicot ekspress piegādes bīstamām kravām (ADR).

  • Cena – steidzamības kārtā noorganizēts ekspress transports tūlītējām piegādēm var atsaukties uz kopējo pārvadājuma cenu;
  • Piegādes ātrums – nekavējoties tiek ieplānots un novirzīts transports, lai nodrošinātu nevainojamu piegādes ātrumu uzticētajām ekspress piegādēm;
  • Kravas veids – atkarībā no kravas veida, tiek nodrošināta ekspress piegāde ar aktuālajai kravai atbilstošu transportu;
  • Galamērķis – neatkarīgi no maršruta galamērķa, tiks nodrošināta ekspress piegāde “līdz durvīm”, veicot multimodālu pārvadājumu, ja nepieciešams.

  Nepieciešams steidzami nogādāt kravu vai sūtījumu?

  SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri izzinās Jūsu aktuālās kravas īpašības, pārvadājuma maršrutu un piegādes vajadzības, lai nodrošinātu mums uzticētajiem ekspress sūtījumiem optimālāko transportēšanas veidu un sagatavotu pēc iespējas labāku cenu piedāvājumu Jūsu ekspress kravas piegādei.

  Birojs

  Adrese:
  Dzērbenes 27 – 311
  Rīga, LV-1006