Kravu pārvadājumi Latvijā

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumus ne tikai starptautiski, bet tāpat kā citas loģistikas kompānijas Latvijā, mēs rūpējamies, lai neatņemama ikdienas kravu pārvadājumu sastāvdaļa būtu arī vietējie iekšzemes kravu pārvadājumi pa Latviju. SIA “RITLOGISTIKA” transporta pakalpojumi sniedz iespēju ātri, droši un par izdevīgām cenām sasniegt jebkuru maršruta galamērķi Latvijas teritorijā, nodrošinot kravu standarta un ekspress piegādes, ar visdažādāko veidu autotransportu.

Kravu pārvadājumi un transporta pakalpojumi pa Latviju

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina plašas iespējas jebkāda veida pilnu vai saliktu kravu pārvadājumiem pa Latviju un piedāvā drošus vietējos transporta pakalpojumus, veicot kravu piegādes gan starp Latvijas pilsētām (piemēram, no Rīgas uz Liepāju) vai pilsētu robežās (piemēram, kravu pārvadājumi Cēsīs vai transporta pakalpojumi Valmierā).

Rūpējoties par individuālu pieeju ikvienam klientam un nodrošinot nevainojumu servisu katras mums uzticētās kravas pārvadājumam (bīstamu kravu (ADR), lielgabarītu, dzīvnieku pārvadājumi, u.t.t.), SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pilna servisa loģistikas un transporta pakalpojumus, veicot kravu piegādes “no durvīm līdz durvīm” gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Mūsu pieredzējušie SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri sniedz profesionālas konsultācijas, palīdzot sagatavot nepieciešamo pārvadājuma pavaddokumentāciju, kā arī pēc neieciešamības parūpējas par kravas drošu uzglabāšanu noliktavā vai loģistikas centrā.

Pieprasītākie kravu pārvadājumu galamērķi Latvijā

Transporta nozare Latvijā ir plaši attīstīta, tāpēc tiek sasniegts praktiski jebkurš maršruta galamērķis jebkurā vietā Latvijā, tam pielāgojot atbilstošu transportlīdzekli jebkāda veida kravu piegādei. Pieprasītākie preču, kravu pārvadājumu (FTL un LTL), maršruti, kā arī konteineru pārvadājumi Latvijā ir sekojoši:

 • Liepāja
 • Jelgava
 • Valmiera
 • Ventspils
 • Cēsis
 • Ogre
 • Daugavpils
 • Rēzekne
 • Kuldīga
 • U.c.

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(Darba dienās no 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Kāpēc izvēlēties RitLoģistika pārvadājumiem pa Latviju?

  Operatīva darbība

  Spēja ātri reaģēt uz transporta pieprasījumiem un operatīva darbība transporta plānošanā, sniedz iespēju SIA “RITLOGISTIKA” komandai efektīvi nodrošināt pārdomātas kravu piegādes, iepriekš zināmos termiņos.  Tāpat tiek veikta maršrutu optimizēšana, nodrošinot kravu piegādes iespējami īsā laikā.

  Drošs kravu transports

  Visām SIA “RITLOGISTIKA” kravas automašīnām, ar kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi, ir spēkā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana CMR konvencijā noteiktās pārvadātāja atbildības ietvaros. Papildus tiek īstenota kravu konfidencialitātes un diskrētuma ievērošana, nodrošinot pilnu piegādes ķēdes procesu “no durvīm līdz durvīm”.

  Pieredzējusi komanda

  SIA “RITLOGISTIKA” ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi loģistikā, kas darbojas jau no 2003. gada. Mūsu lojālā komanda un profesionālie transporta menedžeri spēj ātri izprast klientu vēlmes un vajadzības, nodrošinot individuālu pieeju un optimizētas kravu pārvadājumu izmaksas.

  Populārākie kravu pārvadājumu veidi Latvijā

  Lielākie loģistikas uzņēmumi Latvijā, veic visdažāko kravu transportēšanas pakalpojumus gan no Latvijas lielpilsētām, gan arī mazpilsētām, neatkarīgi vai pārvadājumam nepieciešams transports pilnām vai saliktām kravām.  

  Vietējie kravu pārvadājumi tiek nodrošināti kā lielgabarīta un smagsvara kravām, kuras tiek transportētas uz platformām, tā arī pavisam nelielām kravām un pakām, veicot ekspress piegādes vai pārvadājumam norīkojot kravas mikroautobusus.

  SIA “RITLOGISTIKA” Latvijā veic iekšzemes kravu pārvadājumus ar dažāda izmēra un ietilpības kravas transportlīdzekļiem, kas nodrošina gan standarta kravu pārvadājumus, gan beramkravu, lejamkravu un lielgabarīta kravu vai bīstamu kravu (ADR) pārvadājumus visā Latvijas teritorijā, neatkarīgi no kravas svara, izmēra vai veida.

  Ekspress piegāde

  Ekspress piegāde

  Ekspress piegādes lielākā priekšrocība ir piegādes ātrums. SIA “RITLOGISTIKA” veic īpaši ātru un drošu dažāda veida vai izmēra kravu ekspress piegādes Latvijas teritorijā, pārvadājumus visbiežāk īstenojot ar kravas mikroautobusiem. Mēs nodrošinām steidzamu kravu piegādi, saglabājot augsto trasporta pakalpojuma kvalitāti.

  Negabarita kravu parvadajumi

  Lielgabarīta kravu pārvadājumi

  Pateicoties SIA “RITLOGISTIKA” pieejamajām plašajām autoparka iespējām, tiek veikti lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi Latvijas teritorijā, transportējot pat vissarežģītākās negabarīta kravas. Papildus sakārtojam visus ar kravas atļaujām vai pārvadājuma licencēm saistītos pārvadājuma jautājumus.

  Bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi

  Bīstamo kravu pārvadājumi

  Neatkarīgi no vietējo kravu pārvadājuma maršruta, SIA “RITLOGISTIKA” veic bīstamu kravu (ADR) pārvadājumus Latvijā, nodrošinot gan pilnas kravas (FTL), gan saliktas kravas (LTL) transportēšanu kā ar standarta kravas autotransportu (tostarp, cisternām vai beramkravām), tā ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem.

  Dzīvnieku pārvadājumi

  Dzīvnieku pārvadājumi

  Ievērojot ar dzīvnieku labturību saistītās prasības dzīvnieku pārvadājumu laikā, SIA “RITLOGISTIKA” visos Latvijas novados nodrošina saudzīgu gan liellopu, gan lolojumdzīvnieku pārvadāšanas procesu. Ņemot vērā dzīvnieku vajadzības, mēs rūpējamies par drošu dzīvnieku transportēšanu, neatkarīgi no pārvadājuma galamērķa.

  Transporta pakalpojumi

  Transporta pakalpojumi

  Pilna servisa transporta pakalpojumi “no durvīm līdz durvīm” tiek nodrošinoti gan pilnu kravu (FTL), gan saliktu kravu (LTL) piegādēs pa Latviju, izmantojot plašas  autoparka iespējas- dažādi kravas un pasažieru busi, kravas auto, refrižeratori, treileri un platformas.  Transporta pakalpojumi garantē neierobežotas transportēšanas iespējas jebkāda veida kravu un pasažieru pārvadājumiem.

  Refrižeratoru kravu pārvadājumi

  Refrižeratoru kravu pārvadājumi

  Neatkarīgi no sezonalitātes, veicot pārvadājumus ar refrižeratoru pilnām kravām (FTL) vai saliktām kravām (LTL), kravas temperatūra pārvadājuma laikā tiek stingri kontrolēta, lai kravas saturs saglabātu tā augstvērtīgo kvalitāti visā transportēšanas laikā. Uzturot atbilstošu kravas temperatūru, tiek nodrošinota izcila kravas kvalitāte kā saldētai, tā atdzesētai precei.

  Biežāk uzdotie jautājumi par pārvadājumiem Latvijā?

  Kādas ir kravu pārvadājumu izmaksas un kā tiek aprēķinātas cenas?

  Kravu pārvadājumu izmaksas ir atkarīgas no konkrētās kravas veida, kravas parametriem, maršuta attāluma un nepieciešamā kravas piegādes ātruma. Tomēr SIA “RITLOGISTIKA” vienmēr pastāv iespēja kravu pārvadājumu Latvijā cenas piedāvājumu sagatavot, ņemot vērā transporta nobrauktos kilometrus.

  Kādu dokumentāciju nepieciešams sagatavot kravu pārvadājumiem Latvijā?

  Latvijā, tā pat kā daudzās citās valstīs, visa ar kravu pārvadājumu saistītā dokumentācija tiek sagatavota, balstoties uz CMR konvenciju, noformējot atbilstošu dokumentu (CMR vai POD formātā), kas apstiprina konkrētās kravas paņemšanu un piegādi.

  Vai loģistikas uzņēmumi piedāvā apdrošināšanu kravai un kādā apmērā?

  Vairumam loģistikas uzņēmumu un to pakļautībā esošajiem transportlīdzekļiem ir speak esošas CMR apdrošināšanas. Lai klients maksimāli izvairītos no visiem potenciāliem zaudējumiem, tiek piedāvāts veikt arī papildu apdrošināšanu, visa veida kravas apdrošinot pilnā to apmērā.

  Vai ir kādi ierobežojumi kravu pārvadājumiem (svars, izmērs, kravas veids)?

  Ja pārvadājums pilnai kravai plānots ar standarta tenta auto, tad maksimālais svars ir 24 tonnas, garums 13,6 m, platums 2,45 m. Neatkarīgi no kravas parametriem un svara, pateicoties plašajam autoparkam SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina visa veida kravu pārvadājumus gan pilnām, gan saliktām kravām.

  Kādi ir kravu pārvadājumu veidi, ko piedāvā loģistikas uzņēmumi Latvijā?

  Populārākie kravu pārvadājumu veidi, kurus piedāvā loģistikas un transporta uzņēmumi Latvijā ir pārvadājumi ar kravas autotransportu gan pilnām kravām (FTL), gan saliktām kravām (LTL). Plašas kravu pārvadājumu iespējas tiek piedāvātas negabarītu kravām, bīstamām kravām (ADR), kā arī beramkravām un lejamkravām.

  Noliktavu un loģistikas centri Latvijā

  Lielākie noliktavu un loģistikas centri Latvijā nodrošina plašu pakalpojumu klāstu ne tikai saistībā ar importu vai eksportu muitas noliktavās, bet arī pakalpojumus vietējiem pārvadājumiem, kas ietver kravas specifiskajām īpašībām atbilstošus apstākļus drošai kravas uzglabāšanai (pielāgots temperatūras režīms, ADR kravu uzglabāšana), kā arī kravu marķēšanu, komplektēšanu un citas saistītās darbības, lai nodrošinātu veiksmīgu kravas nogādāšanu līdz pārvadājuma maršruta galamērķim Latvijā.

  Neatkarīgi no kurienes un kādā maršrutā jāveic vietējie kravu pārvadājumi, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina visa veida kravu noliktavas un uzglabāšanas pakalpojumus gan slēgtās, gan atklātās teritorijās, kas tiek apsargātas.

  Noliktavu un loģistikas centrs Latvijā

  Taupi laiku un sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem!

  SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri nodrošina ātrus un operatīvus transporta risinājumus, lai ikvienas mums uzticētās kravas pārvadājumi pa Latviju tiktu veikti ar atbilstošu transportlīdzekli, piedāvājot maksimāli labāko cenu par pakalpojumu.