Vakances

Vēlies pievienoties augošam loģistikas uzņēmumam?

Kas mēs esam?

SIA “RITLOGISTIKA” ir transporta pakalpojumu un loģistikas uzņēmums, kurš savu vairāk nekā 20 gadu veiksmīgas uzņēmējdarbības pieredzi vienmēr ir balstījis uz godprātīgu attieksmi pret darbu un darbiniekiem, lojālu sadarbību gan ar klientiem, gan partneriem, kā arī profesionālo zināšanu pilnveidi, kas nodrošina izcilu piedāvāto pakalpojumu servisu.

Mūsu vērtības

Ilgtspējīga sadarbība un lojāla attieksme, rūpējoties par ikvienu mūsu klientu- gan ilggadējo, gan jauno klientu- sakņojas uzņēmuma SIA “RITLOGISTIKA” iekšējās vērtībās. Kvalitatīvā sadarbībā augstu vērtējam uzticamu komunikāciju un savstarpēji cieņpilnu attieksmi gan starp mūsu profesionālo transporta menedžeru komandu, gan uzticamiem sadarbības partneriem, gan arī klientiem.

Klienti

Jau no pašiem SIA “RITLOGISTIKA” dibināšanas pirmsākumiem, mūsu uzņēmuma pamatvērtība ir bijusi ilgtspējīgas sadarbības uzturēšana ar klientiem, tiem nodrošinot uzticamu servisu, teicamu komunikāciju un piedāvājot elastīgus sadarbības nosacījumus.

Komanda

Komandas darbā apvienojot SIA “RITLOGISTIKA” kompetento transporta menedžeru un mūsu uzticamo sadarbības partneru zināšanas, tiek īstenoti pat visizaicināšākie transporta un loģistikas pakalpojumi. Kopīgā komandas darbā mums izdodas realizēt profesionālus un optimālus risinājumus mūsu klientu vajadzībām.

Kvalitāte

Rūpējoties par ikvienu mums uzticēto kravu vai preču pārvadājumu, SIA “RITLOGISTIKA” ar augstu atbildību attiecas pret katru uzņēmuma sniegto pakalpojumu vai nodrošinātā servisa kvalitāti. Gan uzņēmuma ikdienas darbā, gan sadarbojoties ar partneriem vai sniedzot pakalpojumus klientiem, vienmēr tiecamies pēc maksimāli augstvērtīga un kvalitatīva snieguma nodrošināšanas.

Loģistikas vakances uzņēmumā RITLOGISTIKA

Šobrīd mums nav brīvu vakanču.

Mēs novērtējam jūsu vēlmi pievienoties mūsu komandai un aicinām jūs sekot līdzi mūsu karjeras lapai nākotnē, lai uzzinātu par jaunām vakancēm.

Pateicamies par jūsu interesi!