Preču pārvadājumi

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” dažādiem eksporta un importa uzņēmumiem nodrošina nepārtrauktu preču pārvadājumu plūsmu vismaz 35 regulāros pārrobežu maršrutos 10-12 reizes nedēļā. Šis rezultāts tiek panākts gan ar uzņēmuma pārvaldībā esošajām 30 automašīnām, gan sadarbības partneru līdzdalību, kurus piesaistām, lai nodrošinātu fleksibilitāti un klientu vajadzību izpildi nepieciešamajos maršrutos. SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā drošus preču pārvadājumus, kas ietaupa gan klientu laiku, gan resursus.

Nepieciešami vietējie vai starptautiskie preču pārvadājumu pakalpojumi? Saņemiet konsultāciju pie mūsu speciālistiem!

Preču piegāde uz un no jebkuras vietas pasaulē

Lai veicinātu starptautisko tirdzniecību, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina visdažādāko preču piegādi uz jebkuru maršruta galamērķi no jebkuras vietas pasaulē. Vai tie būtu paku pārvadājumi no Anglijas uz Latviju vai preču piegāde no Ķīnas. Atbilstoši kravas specifikai vai vēlamajam preču piegādes laikam, mēs nodrošinām pārvadājumus, izmantojot plašas sauszemes autotransporta iespējas, kā arī jūras un avio vai dzelzceļa pārvadājumus.

SIA “RITLOGISTIKA” ar augstu atbildības sajūtu rūpējas, lai katra pārvadājumam uzticētā prece tiktu gan saņemta, gan piegādāta īstajā vietā un norunātajā laikā, turklāt nevainojamā stāvoklī. Neatkarīgi no kravas izmēra vai piegādei izvēlētā transportēšanas veida, SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri rūpējas, lai visas preču piegādes tiktu veiktas augstā kvalitātē, piedāvājot vislabāko cenu piedāvājumu par piegādi.

Latvija un pasaule

Ekspress piegādes

Preču ekspress piegādes tiek veiktas ar atbilstoša transporta pielāgošanu konkrētajai kravai un tās saturam. Visbiežāk tuvo maršrutu ekspress piegādes SIA “RITLOGISTIKA” veic ar kravas mikroautobusiem, savukārt tālajos maršrutos ātrākās piegādes tiek nodrošinātas, izmantojot avio pārvadājumus.

No durvīm līdz durvīm

Gan Latvijas teritorijā, gan īstenojot starptautiskos kravu pārvadājumus, SIA “RITLOGISTIKA” veic preču piegādi, nodrošinot servisu “no durvīm līdz durvīm”, lai katra mums uzticētā krava savu pārvadājuma galamērķi sasniegtu maksimāli droši un pēc iespējas īsākā laikā.

24/7 Atbalsts

Katram SIA “RITLOGISTIKA” klientam piesaistīts individuāls transporta menedžeris sniedz ne tikai profesionālas konsultācijas un sagatavo veiksmīgāko transporta piedāvājumu, bet arī nodrošina maksimālu atbalstu visa pārvadājuma laikā, ja radušās kādas nestandarta situācijas ārpus plānotās notikumu gaitas.

Pielāgots transports un risinājumi preču pārvadājumiem

Pateicoties SIA “RITLOGISTIKA” plašajām pieejamā autoparka iespējām un vairāk nekā 20 veiksmīgas uzņēmuma darbības gados iemantotiem uzticamajiem sadarbības partneriem, savu klientu vajadzībām spējam nodrošināt kravai pielāgotu transport, kā arī sniegt proefesionālus risinājumus dažādu preču pārvadājumiem. Tostarp sagatavojot muitas dokumentāciju, sniedzot noliktavas pakalpojumus, formējot kravas apdrošināšanu un citus pakalpojumus.

Vietējos preču pārvadājumus lielāku vai mazāku kravu pārvadājumiem realizējam pēc iespējas īsākos piegādes terminus. Tāpat arī cenšamies, lai, piemēram, starptautiskie kravu pārvadājumi no Anglijas uz Latviju tiktu realizēti pēc iespējas īsākā izpildes termiņā, ņemot vērā muitas procedūras. Atbilstoši kravai un klienta vajadzībām, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina daudzveidīgus pārvadājumus ar refrižeratoru, cisternām vai dažāda izmēra platformām.

Kravu pārvadājumi Latvijā

Kravu pārvadājumi Latvijā

Vietējie preču pārvadājumi Latvijā tiek nodrošināti gan pārvadājot pilnas kravas, gan saliktas kravas, gan arī tiek veikti paku pārvadājumi, to izpildei norīkojot dažāda izmēra autotransportu vai eksprespeigādēm – mikroautobusus. SIA “RITLOGISTIKA” vietējie preču pārvadājumi tiek veikti arī lielgabarīta un smagsvara kravām, kuras tiek transportētas uz dažāda izmēra platformām.

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Atbilstoši iepriekš noteiktiem preču pārvadājumu starptautiskajiem maršrutiem un to piegāžu laikiem, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā plašas ārvalstu pārvadājumu iespējas preču kustības nodrošināšanai dažādām standarta un lielgabarīta kravām. To transportēšanai Baltijā, Eiropā un citās valstīs tiek izmantots ne tikai sauszemes auto transports, bet arī dzelzceļa, avio un jūras pārvadājumi.

Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Refrižeratoru kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā plašas refrižirātoru pārvadājumu iespejas, tostarp pārtikas un medicīnas preču transportēšanai. Refrižeratoros visbiežāk tiek pārvadāta saldēta vai atdzesēta pārtika, vai arī produkti, kuru uzglabāšanai nepieciešama specifiska un noteikta temperatūra. Tāpat ar refrižeratoru tiek pārvadātas visdažādākās farmācijas preces, ķīmiskas un bīstamas kravas (ADR), kā arī ziedi.

Jautājumi un atbildes par preču pārvadāšanu

Kā uzņēmumi var samazināt loģistikas izmaksas un uzlabot efektivitāti preču pārvadāšanā?

Lai preču pārvadājumos optimizētu izmakas un efektivitāti, preču transportēšanai var tikt nodrošināti multimodālie pārvadājumi. Tas nozīmē, ka kāda konkrēta maršruta ietvaros var tikt apvienoti vairāki kravu transportēšanas veidi un to būtiskākās priekšrocības (ātrums, cena, utt).

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas starptautiskajā preču pārvadāšanā?

Preču nosūtītāju biežāk pieļautās kļūdas starptautiskajā preču pārvadāšanā ir dažādas- sākot no pārvadātājam nepareizi nodotiem kravas izmēriem (pārāk liela svara vai kravas apjoma), kļūdaini norādīta uzkraušanās vai piegādes adrese, vai arī nekorekti sagatavota muitas dokumentācija.

Kāda loma ir preču pārvadājumu apdrošināšanai un kā to izvēlēties?

Preču pārvadājumu apdrošināšana aizsargā preču īpašnieku jeb nosūtītāju no potenciāliem materiāliem un finansiāliem zaudējumiem, kas varētu rasties sabojātu vai pazaudētu kravā esošo preču gadījumā. Izvēloties preču pārvadājumu apdršināšanu, klientiem iesakām apdrošināt arī neiegūtās peļņas zaudējumus.

Kāda loma loģistikā ir piegādes ķēdes pārvaldībai?

Preču piegādes ķēdes pārvaldībai un tās pielietošanai loģistikā ir ļoti būtiska loma. Tā ietver ne tikai secīgu un paredzamu ražošanas, bet arī piegādes izpildi, iekļaujot transportu, uzglabāšanu un informācijas nodrošināšanu, kas saistīta ar dažādām formalitātēm.

Loģistikas procesu plānošana izmaksu optimizācijai

Lai tiktu nodrošināta kvalitatīva un ātra preču plūsma gan vietējos, gan starptautiskajos pārvadājumos, ļoti nozīmīga ir profesionālu un pieredzējušu transporta menedžeru iesaiste efektīvu loģistikas procesu plānošanā. Tā sniedz ne tikai eksperta līmeņa ieteikumus, bet arī racionalizē vairākus, ar aktuālo preču pārvadājumu saistītus plānošanas procesus, kas, savukārt, klientam vai nosūtītājam nodrošina izmaksu optimizāciju.

Kravu vai preču pārvadājumu plānošanai un nodrošināšanai, mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem tiek taupīti gan finanšu resursi, gan samazināts ar kravas pārvadājumu saistītais preču piegādes laiks. SIA “RITLOGISTIKA” zinošie transporta menedžeri pārvadājuma transportēšanas procesā uzņemas rūpes un atbildību par vairāku secīgu darbību nodrošināšanu:

Preču pārvadājumu plānošana

Atbilstoša piegādes un transporta veida izvēle un fraktēšana

Optimāla piegādes maršruta sagatavošana, izstrādājot piegādes grafiku un izanalizējot saistītās izmaksas

Muitas procedūru nodrošināšana un kravas apdrošināšana

Uzglabāšana un noliktavas pakalpojumu sniegšana

Uztici preču piegādi un pārvadājumus profesionāļiem!

SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri sniedz profesionālas konsultācijas un izstrādā katram klientam individuāli sagatavotu preču pārvadājuma piedāvājumu. Optimizējot gan maršrutu, gan piegādes laiku, klienam tiek piedāvāts veiksmīgākais kravas transportēšanas veids. Savu iespēju robežās mūsu transporta menedžeri parūpēsies par pēc iespējas plašāku klientu prasību izpildi, kas saistītas ar maksimāli efektīvas preču piegādes nodrošināšanu.

Ja vēlies noskaidrot izmaksas vai transportēšanas iespējas kādas aktuālās kravas pārvadājumam – uzticies SIA “RITLOGISTIKA” un sazinies ar mūsu profesionālajiem transporta menedžeriem!