Kontakti

Vai jums ir jautājumi?

Ja šobrīd ir kāds aktuāls jautājums un vēlaties noskaidrot izmaksas, kas saistītas ar kravu pārvadājumiem vai loģistikas pakalpojumiem, vai arī, ja Jums steidzami nepieciešama profesionāla palīdzība kādu aktuālu pārvadājumu veikšanā – droši sazinieties ar kādu no mūsu transporta menedžeriem.

Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par kravu pārvadājumiem vai loģistiku un palīdzēsim Jums ar saistīto formalitāšu kārtošanu.

Kontakti

(+371) 6755 3741

info@ritlogistika.lv

SIA “RITLOGISTIKA”
Dzērbenes 27 – 311
Rīga, LV-1006

Darba laiks

Pirmdiena 8:30 – 17:30
Otrdiena 8:30 – 17:30
Trešdiena 8:30 – 17:30
Ceturtdiena 8:30 – 17:30
Piektdiena 8:30 – 17:00
Sestdiena – Brīvdiena
Svētdiena – Brīvdiena

Nosūtiet konsultācijas vai cenas pieprasījumu un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā (Darba laikā).

    Papildu informācija

    RITLOGISTIKA komandas kontakti

    Ja meklējat iespējas un risinājumus pilnu kravu (FTL) vai daļkravu (LTL) transportēšanai Baltijā, Eiropā, kā arī citās valstīs pa autoceļu, ūdeni, gaisu vai dzelzceļu- SIA “RITLOGISTIKA“ profesionāla komanda piedāvās pārdomātus loģistikas risinājumus un paredzamas izmaksas pat visizaicinošākajiem kravu pārvadājumiem.

    Sazināties ar mums Jūs varat gan zvanot, gan rakstot individuāli izvēlētam transporta menedžerim, gan arī aizpildot īpašo pieteikuma formu “Saņemt cenu piedāvājumu” un mēs ar Jums sazināsimies!

    Guntis Lagzdiņš

    Guntis Lagzdiņš

    Valdes priekšsēdētājs

    +371 2917 5393

    +371 6755 3134

    guntis@ritlogistika.lv

    Kristaps Lagzdiņš

    Kristaps Lagzdiņš

    Loģistikas departamenta vadītājs

    +371 2540 0940

    +371 6755 1537

    kristaps@ritlogistika.lv

    Madara Jātniece

    Madara Jātniece

    Tirdzniecības vadītāja

    +371 2566 8333

    +371 6755 3134

    madara@ritlogistika.lv

    Laima Slivjuka

    Laima Slivjuka

    Transporta menedžere

    +371 2566 9888

    +371 6755 3134

    laima@ritlogistika.lv

    Kaspars Meilis

    Kaspars Meilis

    Transporta menedžeris

    +371 2540 0811

    +371 6754 5107

    kaspars@ritlogistika.lv

    Irina Rjapolova

    Irina Rjapolova

    Transporta menedžere

    +371 2566 9932

    +371 6690 8388

    irina@ritlogistika.lv

    Lolita Celmiņa

    Lolita Celmiņa

    Transporta menedžere

    +371 2566 8818

    +371 6755 3134

    lolita@ritlogistika.lv

    Rihards Juška

    Rihards Juška

    Transporta menedžeris

    +371 2566 0336

    +371 6755 3741

    rihards@ritlogistika.lv

    Madara Andermane

    Madara Andermane

    Transporta menedžere

    +371 2808 4999

    +371 6755 6452

    madara.a@ritlogistika.lv

    RITLOGISTIKA rekvizīti

    RITLOGISTIKA SIA

    Juridiskā adrese: Dzērbenes 27, Rīga, LV-1006
    Biroja adrese: Dzērbenes 27 – 311, Rīga, LV-1006
    PVN reģistrācijas nr.: LV40003620080
    Vienotais reģistrācijas nr.: 40003620080
    e-pasts: info@ritlogistika.lv
    Banku konti:
    SWEDBANK AS
    SWIFT kods: HABALV22
    Konts: LV78HABA0551004228201
    SEB BANKA AS
    SWIFT kods: UNLALV2X
    Konts: LV37UNLA0050002546338

    RITLOGISTIKA OÜ

    Juridiskā adrese: Narva mnt.7, Tallinn, 10117, Estonia
    PVN reģistrācijas nr.: EE101972215
    Reģistrācijas nr.: 14243284
    e-pasts: ee@ritlogistika.lv
    Bankas konts:
    Paysera LT, UAB
    SWIFT kods: EVIULT21XXX
    Konts: LT743500010007482445