Kravu pārvadājumi ar manipulatoru

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā pilna servisa loģistikas pakalpojumu klāstu, kas ietver arī kravu pārvadājumu veikšanu ar manipulatoru. Kravas iekraušanai un izkraušanai tiek nodrošināti dažāda izmēra un celtspējas manipulatori gan vietējiem, gan starptautiskajiem kravu pārvadājumiem. Visi uzņēmuma piedāvātie kravu pārvadājumi ar manupulatoru ir licencēti un notiek zinošu speciālistu uzraudzībā.

Kas ir manipulatora pakalpojumi?

Manipulators ir palīgierīce, kura atrodas uz transportlīdzekļa un kuru izmanto, lai palīdzētu pacelt, manevrēt un novietot kravas sastāvu, kas ir pārāk smags, pārāk liels vai citādi pārāk sarežģīti pārvietojams. Situācijās, kad pie kravas iekraušanas vai izkraušanas nav iespējams cits tehniskais vai cilvēkresursu nodrošinājums, bez papildus izmaksām iespējams nodrošināt kravu pārvadājumu ar manipulatoru, tādējādi taupot gan kravas izkraušanai paredzēto laiku, gan izmaksas.

Kravu pārvadājumu veikšana ar transportu, kurš aprīkots ar manipulatoru, būtībā ir divu pakalpojumu apvienošana vienā. Transports veic kravas pārvadājumu, savukārt, tā sastāvā esošais manipulators nodrošina drošu kravas iekraušanu vai izkraušanu.

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvāto kravas auto ar manipulatoru celtspēja ir līdz 17- 24 tonnām, nodrošinot dažāda svara un gabarītu kravu ielādes iespējas gan transportlīdzeklī no sāniem, gan no augšas. Populārākie kravu pārvadājumi ar manipulatoriem gan pārvadājumos pa Latviju, gan starptautiskajos pārvadājumos ir dažādi celtniecības materiāli, bruģis, moduļu un karkasu mājas, metāllūžņi, vagoni, konteineri un citi.

Mūsu pieredzējušie transporta menedžeri ne tikai sniedz konsultācijas vai ieteikumus racionālu kravu pārvadājumu veikšanā, bet arī rūpējas par visatbilstošāko kravu pārvadājumu ar manipulatoru nodrošināšanu ikvienam klientam uz jebkuru vietu ne tikai lokāli, bet arī ārpus Latvijas robežām.

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(DARBA DIENĀS NO 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Vietējie un starptautiskie pārvadājumi ar manipulatoru

  Starptautiskie kravu pārvadājumi

  Starptautiskie pārvadājumi

  Pateicoties drošam, gadu gaitā pārbaudītam un uzticamam sadarbības partneru lokam, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina manipulatoru pakalpojumus ar plašām celtspējas un kravnesības iespējām ne tikai Eiropas valstīs, bet arī ārpus Eiropas Savienības.

  Pārvadājumi Baltijas valstīs

  Pārvadājumi Baltijas valstīs

  Funkcionāli un universāli izmantojami kravas auto pakalpojumi dažādu kravu pārvadājumiem ar licencētiem manipulatoriem Baltijas valstīs (tas ir- uz vai no Lietuvas un Igaunijas) ir SIA “RITLOGISTIKA” ikdiena jau 20 gadus.

  Vietējie pārvadājumi ar manipulatoru

  Vietējie pārvadājumi

  Latvijas teritorijā kravu pārvadājumi ar manipulatoru ir ļoti izplatīti. SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina klientu vajadzībām, vēlmēm un kravas specifikai atbilstoša izmēra un celtspējas manipulatorus pa visu Latviju, turklāt ar plašām izmantošanas iespējām.

  Manipulators

  Kad izvēlēties kravas auto ar manipulatoru?

  Kravas auto ar manipulātoru ir vērtīgi izvēlēties, ja kravas transportēšana jāapvieno ar tehnisko nodrošinājumu kravas iekraušanai un/ vai izkraušanai. Ar manipulatoru iespējams veikt darbietilpīgus manevrus, satverot, paceļot, turot un pagriežot kravas sastāvu. Tā celtspēja un manevrēšanas amplitūda ļauj ārti, ērti un droši pārvietot smagas kravas, kas atslogo cilvēkresursu darbu.

  • Ja nepieciešama ātra un precīza iekraušana vai izkraušana bez papildus izmaksām;
  • Ja nav pieejama papildus tehnika kravas iekraušanai vai izkraušanai;
  • Ja cilvēku darbaspēks nevar nodrošināt kravas iekraušanu vai izkraušanu.

  Ņemot vērā katras kravas specifiku, svaru, apjomu, kā arī uzkraušanas vai izkraušanas vietas ģeogrāfiskos apstākļus, neatkarīgi no maršruta SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina transporta pakalpojumus kravu piegādēm ar manipulatoru, lai daudzpusīgi sniegtu ne tikai kravas pārvadājuma transportēšanas funkciju, bet arī, lai efektīvi un bez bojājumiem kravas sastāvu izrautu un/ vai iekrautu.

  Nepieciešami manipulatora pakalpojumi?

  SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri sniegs Jums profesionālas un pieredzē pārbaudītas konsultācijas vai sagatavos piedāvājumu, kas nodrošinās labāko, drošāko un optimālāko risinājumu Jūsu kravu pārvadājumiem ar manipulatoru, neatkarīgi no pārvadājamās kravas lieluma vai maršruta.