Starptautiskie kravu pārvadājumi

Atbilstoši iepriekš noteiktiem maršrutiem un piegāžu laikiem, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā plašas iespējas un specializētus risinājumus kravu transportēšanai Baltijā, Eiropā, Skandināvijā un citur. Visbiežāk starptautiskajiem pārvadējumiem krava tiek nodota uz paletēm (eiro paletes, somu paletes u.c.), tomēr nereti tiek vestas preces uz paliktņiem, konteineri vai jebkas cits, kas attiecīgajā brīdī mūsu klientiem ir aktuāls.

SIA “RITLOGISTIKA” rūpējas, lai klientiem tiktu piedāvāti plaši aptverti transportēšanas un izplatīšanas risinājumi, tādēļ organizēti tiek gan avio, jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumi, gan satarptautiskie sauszemes kravu pārvadājumi, nodrošinot tikai tādus transporta sastāvus, kuriem piešķirta starptautisko kravu pārvadājumu licence un starptautisko kravu pārvadājumu sertifikāts.

Palīdzēsim nogādāt kravu uz jūsu vēlamo galamērķi. Saņemiet konsultāciju pie mūsu speciālistiem.

Starptautiskie pārvadājumi un iekļautais serviss

Jau ilgstoši SIA “RITLOGISTIKA” piedāvātie autotransporta pārvadājumi nodrošina īpaši vērtīgu kravu piegādi visdažādākajos maršrutos. Tiek vestas lielgabarīta kravas un tiek plānoti bīstamo kravu pārvadājumi (ADR), avio kravu pārvadājumi, kā arī jūras kravu pārvadājumi. Lai klientam atvieglotu muitas formalitāšu kārtošanas procedūrastiek nodrošināti muitas brokeru pakalpojumi.

Visas SIA “RITLOGISTIKA” ar kravu pārvadājumu pakalpojumiem saistītās darbības veic pieredzējuši nozares profesionāļi. Mūsu transporta menedžeri un loģistikas speciālisti ne tikai nodrošina, bet arī pārrauga, lai uzņēmuma sniegtie starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu caurspīdīgi plānoti un SIA “RITLOGISTIKA” piedāvātu saviem klientiem ērti pārredzamas cenas.

Lai izvairītos no liekiem pārsteigumiem, mūsu transporta menedžeri vienmēr ir atvērti dialogam un jaunām idejām, kas ļauj mums kopīgi pilnveidot savus pakalpojumus starptautisko kravu pārvadājumu segmentā, kur tiek izmantots kā autotransports, tāpat arī gaisa transports un jūras transports, realizējot visu veidu kravas.

Starptautiski pārvadājumi

Autotransporta pārvadājumi Eiropā

Populārākās kravu piegādes ar autotransportu ir uz un no Eiropas valstīm kā, piemēram, Polija, Vācija, Benelux (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga), Francija, Itālija, Lielbritānija, Zveidrija, Igaunija un citas valstis, kur pēc klienta pieprasījuma jānodrošina starptautiskie autopārvadājumi.

Darbojoties minēto valstu tirgos, kuriem raksturīgas augstas kvalitātes prasības gan pakalpojuma servisa, gan cieņpilnas komunikācijas nodrošināšanā, SIA “RITLOGISTIKA” nemitīgi pilnveidojas un attīstās, jo dinamiskā loģistikas vide pieprasa ātru reakciju jebkādu pārmaiņu gadījumos vai nestandarta situācijās. Dažādu apjomu preču, paku un kravu pārvadājumi tiek nodrošināti teicamā kvalitāte, izprotot katra klienta specifiskās vajadzības.

Negabarita kravu parvadajumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumos SIA “RITLOGISTIKA” izmanto gan standarta, gan zemās grīdas platformas un treilerus, ievērojot, ka starptautiskie kravu pārvadājumi un noteikumi lielgabarīta kravu transportēšanai dažādās valstīs ir atšķirīgi. Atkarībā no klienta vajadzībām, nodrošināt platformas ir iespējamas gan ar, gan bez manipulatoriem.

Bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi

Bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamu kravu (ADR) transportēšanā tiek ievēroti speciāli un īpaši stingri pārvadājuma nosacījumi, kas obligāti jāievēro ne tikai pilnu vai saliktu kravu pārvadājumu laikā, bet arī pie kravas pārkraušanas vai arī uzglabāšanas. SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina (ADR) pārvadājumus visām bīstamības klašu un apakšklašu kravām.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina drošus kravu pārvadājumus pa dzelzceļu, pakalpojumā iekļaujot ar pārvadājumu saistīto dokumentu apstrādi, formēšanu un sagatavošanu. Dzelzceļa pārvadājumi vagonos, pusvagonos vai konteineros ir piemērots risinājums, ja nepieciešams kravu transportēt tālos maršrutos, kur akcents likts uz kravas lielizmēra gabarītiem un/ vai svaru.

Multimodālie pārvadājumi

Multimodālie pārvadājumi

Kravu transportēšanai, kur viena aktuālā pārvadājuma maršruta ietvaros tiek apvienoti un variēti vairāki kravu transporta veidi (piemēram, sauszemes un jūras transports, dzelzceļa vai aviotransports), SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā kravu nogādāt uz jebkuru vietu pasaulē, neatkarīgi no kravas izmēra, veida vai kravas specifiskajām īpašībām.

Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumus ar refrižeratoriem (REF), SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina transportējot atdzesētas un saldētas kravas vai arī, lai kravai tiktu nodrošināta specifiski nemainīga temperatūras kontrole visa aktuālā kravas pārvadājuma laikā. Veicot refrižeratoru pārvadājumiu, kravai visa brauciena laikā tiek saglabāta nepieciešamā uzglabāšanas temperatūru, neatkarīgi no ārējā klimata apstākļiem.

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā apvienot vienā transportā vairāku klientu relatīvi nelielās kravas, kas dažādas pēc izmēriem un svara, bet kopā veido pilnu kravu.  Pateicoties šādam transportēšanas veidam un vairāku klientu kravu apvienošanai vienā transportlīdzeklī, kravu iespējams piegādāt praktiski jebkurā maršrutā, turklāt, optimizējot gan kravas transportēšanas laiku, gan pārvadājuma izmaksas.

Starptautisko kravu pārvadājumi pasaulē

SIA “RITLOGISTIKA” profesionālā transporta menedžeru komanda ilgstoši spējusi realizēt gan lielu, gan pavisam nelielu, bet ārkārtīgi vērtīgu kravu pārvešanu uz un no vairākiem kontinentiem. Pilnveidojot prasmes, iemaņas un zināšanas ne tikai starptautiskajos pārvadājumos, bet arī starptautiskajā likumdošanā, esam iepazinuši pasauli bez robežām.  Atsaucoties klientu vēlmēm, kravas specifikai un plānotajam pārvadājuma budžetam, mūsu profesionālie loģistikas speciālisti piemeklē klientam izdevīgāko, ātrāko un ērtāko transportēšanas veidu un uzrauga, lai pēc nepieciešamības tiktu nodrošināti arī  noliktavu pakalpojumi.

Ekspress piegāde

Ekspress piegāde

Gan relatīvi tuvo, gan tālo maršrutu ekspress piegādēm SIA “RITLOGISTIKA” organizē pēc iespējas ātru kravas piegādi vēlamajā galamērķī, neatkarīgi no kravas paņemšanas vietas un izmēra. Pārvadājuma realizēšanai tiek nodrošināts atbilstošs transports, piedāvājot gan avio pakalpojumus, gan mikroautobusus.

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ekonomiskus risinājumus visa veida jūras kravu pārvadājumiem Baltijā, Eiropā, Āzijā, Ķīnā un citur. Tie uzskatāmi par vienu no populārākajiem kravu piegādes veidiem ar salīdzinoši zemām izmaksām, nodrošinot piegādi “no durvīm līdz durvīm”.

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi

Ar avio piegādēm SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ātru un kvalitatīvu kravu nogādi vēlamajā pārvadājuma izpildes galamērķī. Sadarbojoties ar lidsabiedrībām visā pasaulē, par saprātīgām cenām tiek piedāvāts kvalitatīvs serviss un nesalīdzināmi ātrāka pārvadājuma izpilde, nekā to veiktu ar citu pārvadājuma veidu.

Droši loģistikas risinājumi

Apdrošinātas kravas

Apdrošinātas kravas

Izvērtējot potenciālos riskus ikvienā no mums uzticētajiem pārvadājumiem, saviem klientiem iesakām, lai līdztekus SIA “RITLOGISTIKA” spēkā esošajai CMR apdrošināšanai, kas ietilpst mūsu loģistikas pakalpojumu klāstā, papildus tiktu veikata arī kravu apdrošināšana. Īpaši, ja tiek transportēta viegli plīstoša un ļoti vērtīga vai pat unikāla krava.  Kravas papildus apdrošināšana ļauj kravas nosūtītājam vai saņēmējam savlaicīgi nodrošināties pret iespējamiem materiāliem zaudējumiem, kas varētu rasties kravai sabojājoties.

Paredzamas izmaksas

Iepriekš atrunātas un saskaņotas cenas

Pirms katra starptautiskā kravu pārvadājuma veikšanas, SIA “RITLOGISTIKA” sagatavo klientam cenas piedāvājumu, kurā iekļauta ne tikai transporta cena, bet, ņemot vērā klienta vajadzības un kravas specifiku, tiek norādīta arī cena par iespējamajiem papildus izdevumiem, kas kravas transportēšanas laikā varētu rasties.

Starptautiskā preču plūsma ir ļoti dinamisks process. Kravas precīzu izmēru vai novirzi no iepriekš plānotā (garums, platums, augstums, svars), nereti iespējams identificēt tikai pie kravas uzkraušanas. Ja iepriekš tiek paredzētas kravas izmēra iespējamās novirzes, tad šāds izmaiņu scenārijs tiek savlaicīgi izrunāts, lai pēc iespējas ātrāk veiktu izmaiņas transporta pieteikumā.

Paredzamas transporta izmaksas

Ko būtu jāzina par starptautiskajiem pārvadājumiem?

Cik ilgā laikā tiek nodrošināti kravu pārvadājumi Baltijas valstīs?

Atkarībā no kravas piegādes steidzamības pakāpes, pieprasītā transportlīdzekļa veida un klienta budžeta, kāds paredzēts šī pārvadājuma veikšanai, starptautiski kravu pārvadājumi starp Baltijas valstīm, tiek realizēti laikā no 8-24 stundām. Ja tekošajā dienā līdz plkst. 11:00 saskaņoti pārvadājuma noteikumi un maršruta attālums to pieļauj, tad SIA “RITLOGISTIKA”veic kravu piegādi galamērķī jau tās pašas dienas laikā.

Vai pārvadājumi no Anglijas uz Latviju tiek veikti arī privātpersonu transporta pieteikumiem?

Neatkarīgi no transporta pieteicēja statusa (fiziska vai juridiska persona), SIA”RITLOGISTIKA” rūpējas, lai tiktu nodrošināti vienlīdz droši un kvalitatīvi eksporta pārvadājumi Latvija – Anglija vai importa pārvadājumi Anglija – Latvija. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem bez maksas sniedzam konsultācijas un nepieciešamības gadījumā sagatavojam informāciju, lai muitas brokeri noformētu dokumentāciju importa / eksporta deklarācijām un pārvadājums noritētu ātri, turklāt- bez starpgadījumiem.

Kādēļ sadarboties ar SIA “RITLOGISTIKA” ir izdevīgi?

Atsaucoties uz informāciju, ko par mums saka klienti un sadarbības partneri – sadarbība ar SIA “RITLOGISTIKA” ir lojāla un klienta interesēs orientēta uz labāko rezultātu. Katram klientam tiek piesaistīts viens transporta menedžeris, kurš nodrošina un rūpējas par visu pārvadājuma veidu vai virzienu piedāvājumu sagatavošanu. Tas garantē ērtu un ātru savstarpējo komunikāciju, kā arī spēju piedāvāt kompetentus un specializētus risinājumus.

Pārvadājumi ārpus Latvijas

Noskaidro pārvadājumu cenas un saņem individuālu piedāvājumu

Lai noskaidrotu interesējošo kravu pārvadājumu cenas uz aktuālajiem maršrutiem, vēlamajā laikā un izpidījumā, sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” jau tagad. Mūsu kompetentie un pieredzējušie transporta menedžeri pēc iespējas parūpēsies par ātrāka un opimālākā piedāvājuma sagatavošanu visa veida kravām (pilnas kravas, saliktas kravas, bīstamas kravas vai nestandarta jeb lielgabarīta kravas).

Rakstiet pieprasījumu vai zvaniet! Par pārējo mēs parūpēsimies, lai Jums savos ikdienas pienākumos atliktu laiks fokusēties uz citiem darbiem!

Birojs

Adrese:
Dzērbenes 27 – 311
Rīga, LV-1006

    Papildu informācija