Multimodālie pārvadājumi

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” veic dažādu kravu piegādes “no durvīm līdz durvīm” praktiski jebkurā maršrutā. Kravu pārvadājumos, kur tiek šķērsoti kontinenti vai tāls maršruts jāsasniedz pēc iespējas ātrāk, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina multimodālos pārvadājumus- viena maršruta ietvaros, kombinējot vairākus (vai vismaz pāris), kravu transportēšanas veidus. Priekšrocības, kas tiek iegūtas apvienojot, piemēram, jūras kravu un sauszemes autotransporta pārvadājumus, sniedz iespēju klientiem ērti un par izdevīgu cenu nodrošināt drošus kravu pārvadājumus.

Saņemiet konsultāciju un noskaidrojiet cenu pārvadājumiem pie mūsu loģistikas speciālistiem.

Starptautiskie multimodālie risinājumi

Starptautiskie multimodālie pārvadājumi ir racionāls risinājums loģistikas nozarē, kad konkrētā kravu pārvadājuma maršruta veikšanai ir nepieciešams apvienot vairākus kravu transportēšanas veidus. Piemēram, kombinējot autotransportu ar jūras un dzelzceļa pārvadājumiem, tiek nodrošināts multimodāls starptautiskais pārvadājums, gūstot maksimālu labumu no katra pārvadājuma veida priekšrocībām, tā nodrošinot veiksmīgus pārvadājuma risinājumus gan laika, gan izmaksu ziņā.

Sauszemes
Dzelzceļa
Avio
Jūras

Veicot kravu pārvadājumus garos attālumos starp kravas paņemšanas un piegādes punktiem vai mērojot tālus maršrutus starp kontinentiem, intermodālie pārvadājumi ir īpaši efektīvs, ekonomisks un videi saudzīgs kravu transportēšanas veids, kuru saviem klientiem nodrošina SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri.

Multimodālā transporta sistēma

Tradicionāli lielākā daļa kravu un pasažieru pārvadājumu notiek izmantojot vienu transporta veidu- autotransportu, tomēr pēdējā laikā tiek attīstīta multimodālā transporta sistēma, pilnveidojot konkurētspējīgas jomas citiem transportēšanas veidiem.

Līgums par Eiropas Savienības darbību (LESD) ir noteicis pamatu Eiropas transporta tīklam (TEN-T), kas ir multimodāls tīkls, ar mērķi nodrošināt ātru un vieglu preču apriti un visu Eiropas Savienības reģionu pieejamību un savienojamību. Multimodālā transporta sistēma saistīta ar vairākiem ieguvumiem:

Multimodālās sistēmas

Samazināts piesārņojums un sastrēgumi – Kravu transportēšanai izmantojot vairākus transporta veidus, tiek mazināts dabas piesārņojums un dažādojot maršrutu, tiek mazināti sastrēgumi.

Transportēšanas izmaksu samazinājums – Pārvadājumam izmantojot dažāda  veida transporta kombinācijas, klientam iespēja izvairīties no dārgām piemaksām un saņemt zemākas likmes kravas apdrošināšanai.

Pārvadājuma laika ietaupījums – Tranzīta laiki katram transportēšanas veidam ir atšķirīgi, tāpēc multimodālie pārvadājumi nodrošina ātrāko iespējamo kravas pārvadājuma transportēšanas kombināciju, veicinot preču apriti.

Ilgtspējība un drošība

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošinātie multimodālie pārvadājumi mūsu klientiem ietaupa ne tikai ar kravas pārvadājumu saistīto piegādes laiku un izmaksas, bet arī būtiski samazina piesārņojuma līmeni dabā. Piemēram, kravas autotransports izdala vairāk oglekļa dioksīda (CO2) nekā vilcieni, tādēļ, ja pārvadājumu veiks gan ar kravas automašīnu, gan ar vilcienu, kopējās emisijas būs mazākas, nekā veicot pārvadājumu tikai ar kravas auto.

Multimodālie pārvadājumi mazina arī satiksmes sastrēgumus, kas rodas kravu pārvadājuma laikā, ja kravas vešanai tiek izmantots viens un tas pats transportēšanas veids, piemēram tikai transports pa ceļiem vai dzelzceļu.

Droši multimodālie pārvadājumi

Multimodālo pārvadājumu biežākie jautājumi

Kas ir multimodālie pārvadājumi?

Multimodālie pārvadājumi ir pārvadājumi, kur vienas kravas piegādei tiek apvienoti vismaz divi dažādi kravas transportēšanas veidi. Multimodālos pārvadājumus veic pilnu un saliktu kravu (FTL, LTL), bīstamu kravu (ADR), refižeratoru kravu, negabarītu (konteineri un platformas) u.c. pārvadājumiem.

Kādi transporta veidi tiek izmantoti multimodālajos pārvadājumos?

Multimodālajos pārvadājumos tiek izmantoti vismaz divi (iespējams arī vairāki) kravas transporta veidi. Lai nodrošinātu maksimāli efektīvu, ātru un/ vai finansiāli izdevīgu pārvadājumu uz jebkuru galamērķi, savstarpēji kombinē sauszemes transportu, jūras transportu, gaisa transportu un dzelzceļa transportu.

Kādas ir galvenās priekšrocības multimodālajiem pārvadājumiem?

Galvenās multimodālo pārvadājumu priekšrocības ir ātra un ērta praktiski jebkuras maršruta adreses sasniegšana. Tāpat -samazinātās CO2 emisijas un kopējās kravas transportēšanas izmaksas, kā arī kravas apstrādes un piegādes laika optimizēšana, saglabājot paaugstinātu kravas transportēšanas drošību.

Kā multimodālie pārvadājumi palīdz samazināt emisijas un ietekmi uz vidi?

Veicot multimodālos pārvadājumus, tiek apvienoti vairāki kravu transportēšanas veidi. Tas ir videi draudzīgāk, jo tiek veikts būtisks oglekļa emisijas (CO2) samazinājums, kas ir atbilstošs un saistošs Eiropas Savienības klimata pārmaiņu mazināšanas mērķiem un Eiropas Zaļajam kursam.

Piesakies uz konsultāciju pie mūsu loģistikas speciālistiem!

SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri nodrošina individuālu pieeju multimodālo kravu pārvadājumu veikšanai, sagatavojot maršrutam un kravas saturam atbilstošu transporta piedāvājumu, kas taupa laiku, kā arī nodrošina draudzīgu cenas piedāvājumu, saglabājot augsto pakalpojuma kvalitāti. Ja meklējat uzticamu un rentablu veidu starptautiskiem pārvadājumiem un vēlaties iegūt plašāku informāciju par pārvadājuma iespējām, sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” jau šodien!