Transporta pakalpojumi

SIA “RITLOGISTIKA” veic pilna servisa transporta pakalpojumus, nodrošinot gan pilnu kravu (FTL), gan saliktu kravu (LTL) piegādes pa Latviju, Baltiju un uz jebkuru vietu pasaulē, kuru iespējams sasniegt ar sauszemes transportu “no durvīm līdz durvīm”. Uzņēmuma SIA “RITLOGISTIKA” sniegtie transporta pakalpojumi tiek nodrošināti, izmantojot plašu pieejamo autoparku, kurā ietilpst dažādi kravas auto, busi, treileri un platformas, kas garantē neierobežotas transportēšanas iespējas jebkāda veida kravu pārvadājumiem.

Jums ir jautājumi? Mums ir atbildes – saņemiet konsultāciju pie mūsu speciālistiem.

Transporta pārvadājumi pa Latviju un pasauli

Transporta pārvadājumi ir viens no SIA “RITLOGISTIKA” piedāvātajiem pakalpojumiem, kuriem daudzu gadu garumā uzticās vairāki mūsu klienti. Nodrošinot transporta pārvadājumus ar dažāda izmēra automašīnām un to sastāviem, uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” palīdz gan fiziskām, gan juridiskām personām veikt pārvadājumus no vienas ģeogrāfiskās lokācijas vietas uz citu, neatkarīgi no tā, vai transporta pārvadājums veicams Latvijas teritorijā vai starptautiski.

Lai pieteiktu transporta pārvadājumu, klientam atliek sazināties ar SIA “RITLOGISTIKA” profesionālajiem transporta menedžeriem un sniegt informāciju par kravas pārvadājumu, kuru nepieciešamas veikt (kravas gabarīti, svars), norādot paņemšanas un piegādes adreses. Pārējo variet droši atstāt mūsu zinošo transporta menedžeru ziņā. Ja būs nepieciešama papildus informācija vai precizējumi par konkrēto kravu vai pārvadājumu – mūsu transporta menedžeri to noteikti palūgs Jums precizēt.

Transporta pārvadājumi pa Latviju

Operatīvi risinājumi

Ja notikušas iepriekš neparedzētas izmaiņas saistībā ar kravas gatavību iekraušanai vai kravas gabarītu izmaiņām, veicot transporta pārvadājumus populārākajos maršrutos Eiropā vai ārpus Eiropas Savienības, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina operatīvus risinājumus kravu un preču plūsmas nodrošināšanai.

Profesionāla komanda

Pateicoties kompetentajiem transporta menedžeriem un nozares speciālistiem, spējam ātri reaģēt uz aktuālajiem transporta pieprasījumiem. Iespējami īsos termiņos noskaidrojot klientu vajadzības un vēlmes, SIA “RITLOGISTIKA” veiktie transporta pakalpojumi tiek nodrošinati profesionāli, pārdomāti un ātri.

Paredzamas izmaksas

SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri sagatavo pārskatāmu izmaksu piedāvājumu, kur caurspīdīgi atspoguļots transporta izmaksu aprēķins. Ja nepieciešams veikt muitas procedūras vai papildu apdrošināšanu, arī to SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri paredzēs pie izmaksām un palīdzēs nokārtot.

Izvēlies piemērotāko pārvadājumu veidu

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā veikt pārvadājumus ar kravas autotransportu noteiktos, optimizētos maršrutos. Autotransporta pakalpojumiem pieejami kravas (un pasažieru) busi; kravas auto ar 5-8 LDM (kraušanas metri mašīnā), automašīnas ar liftu; 13,6 LDM tenta vai izotermiskās kravas telpas treileri; 13,6 LDM megatreileri ar 100m3 ietilpību, autosastāvi ar 120m3 ietilpību.

Atbilstoši veicamajam pārvadājumam un tā maršrutam, nodrošinām piemērotāko pārvadājuma veidu, lai tas mūsu klientiem būtu netikai finansiāli veiksmīgs, bet arī drošs un iekļautos kravas piegādei definētajos termiņos.

RitLogistika Kravu Pārvadājumi

Kravu pārvadājumi un Loģistika

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pilnu kravu (FTL) un saliktu kravu (LTL) pārvadājumus “no durvīm līdz durvīm” pa Latviju, Eiropu un jebkuru vietu pasaulē, izmantojot plašu pieejamo autoparku.

Preču pārvadājumi

Preču pārvadājumi

Nepārtrauktas preču plūsmas nodrošināšanai dažādu nozaru uzņēmumiem, SIA “RITLOGISTIKA” veic gan pavisam nelielu preču vienību pārvadājumus, gan lielizmēra vai negabarīta pārvadājumus. Jebkurai precei tiek nodrošināts atbilstoša izmēra un preču specifiskajām īpašībām piemērots transports, neatkarīgi no tā, vai vedamas pārtikas vai medicīnas, vai kādas citas preces.

Pasažieru pārvadājumi

Pasažieru pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā dažāda izmēra autotransporta pakalpojumus pasažieru pārvadājumu veikšanai. Atbilstoši pasažieru skaitam, nodrošinām pārvadājumus ar pasažieru mikroautobusu un tūrisma autobusu.

Vērtīgi zināt par transporta pakalpojumiem

Kas ir vietējie transporta pakalpojumi?

Vietējie transporta pakalpojumi ir pārvadājumi, kas tiek veikti vienas valsts teritorijas robežā, kur atkarībā no kravas izmēra, tiek nodrošināts aktuālajam kravas pārvadājumam atbilstošs kravas transportlīdzeklis.

Kāds ir lētākais transporta pakalpojumu veids?

Pārliecinoši populārākais transporta pakalpojuma veids kravu pārvadājumiem Eiropas Savienībā ir autotransports. Otrs populārākais ir jūras transports.

Kā aprēķina transporta pakalpojumu izmaksas?

Transporta pakalpojumu izmaksas aprēķina, balstoties uz transporta pārvadājuma veida (piemēram, sauszemes vai jūras transports) nepieciešamības, kas jānodrošina aktuālā pārvadājuma realizēšanai, pārvadājumam pieteiktā maršruta un pārvadājuma izmēriem vai kravas gabarītiem. Tāpat tiek ņemtas vērā pārvadājuma iekraušanai un/vai izkraušanai nepieciešamā aprīkojuma un papildu apdrošināšanas izmaksas.

Kas ir pakalpojums “No durvīm līdz durvīm”?

“No durvīm līdz durvīm” ir transporta pakalpojums, kur pakalpojuma sniedzējs nodrošina transportējamās kravas vai sūtījuma paņemšanu tieši no nosūtītāja (no “durvīm”) un veic tā piegādi līdz saņēmējam (līdz “durvīm”).

Auto piegādes no Eiropas

Vai Jums ir nepieciešams piegādāt auto no Vācijas, Itālijas, Benelux vai citām valstīm?

Veicot transporta pārvadājumus no populārākajām Eiropas autorūpnīcām vai izsoļu namiem, vai autotirdzniecības plačiem Vācijā, Francijā, Itālijā, Spānijā un citur, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina uzticamus un drošus auto transporta piegāžu risinājumus gan jaunu, gan lietotu, gan braukšanas kārtībā neesošu transportlīdzekļu pārvadājumiem visdažādākajos maršrutos.

Auto piegādes nodrošinām veikt gan ar tenta mašīnām, gan platformām, gan autovedējiem. No Āzijas, ASV vai citiem tālākiem maršrutiem auto piegādes visbiežāk tiek veiktas, izmantojot jūras transportu.

Auto piegāde no Vācijas