Auto pārvadājumi

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina gan fiziskām, gan juridiskām personām pārvietot automašīnas vai jebkāda veida autotransportu, lauksaimniecības un mežizstrādes tehniku no vienas ģeogrāfiskās lokācijas vietas uz citu, neatkarīgi no tā, vai transporta pārvadājums veicams Latvijas teritorijā vai starptautiski. Pateicoties ilglaicīgiem un pārbaudītiem sadarbības partneriem, SIA “RITLOGISTIKA” saviem klientiem nodrošina arī nepieciešamās muitas dokumentācijas sagatavošanu un kravas papildu apdrošināšanas nokārtošanu.

Vēlaties noskaidrot vairāk par auto pārvadājumiem?
Saņemiet cenu piedāvājumu no mūsu speciālistiem.

Droši auto transporta pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” vairāk nekā 20 gadu profesionālās darbības laikā, darbojoties loģistikas nozarē un veicot kravu pārvadājumus, saviem klientiem Latvijā un citviet pasaulē piedāvā drošus, uzticamus un pārbaudītus auto transporta pārvadājumus.

Pateicoties plašajam sadarbības partneru lokam, kuram gadiem uzticamies, tiek piedāvāti autotransporta pārvadājumi ne tikai ar slēgta tipa autotransportu un atvērta tipa platformām, bet arī ar auto vedējiem, kas aprīkoti ar mūsdienīgām izsekošanas sistēmām.

Tālākiem importa vai eksporta auto pārvadājumiem SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pārvadājumu veikšanu ar konteineriem un rūpējas par nepieciešamās papildu dokumentācijas sagatavošanu (ja nepieciešams: muitas dokumenti, atļaujas, papildu apdrošināšana un citi).

Droši auto pārvadājumi

Pārvadājumu process un pakalpojumi

Lai auto pārvadājumu process noritētu bez sarežģījumiem, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina tikai licencētus auto transporta pārvadājumus gan Eiropā, gan ārpus Eiropas Savienības.

Izvēloties auto transportam atbilstošu pārvadājuma veidu, nosūtītājam sākotnēji ir jāiesniedz informācija gan par pašu auto, gan pilnu plānoto maršrutu:

  • Transportlīdzekļa marka, modelis, izlaišanas gads un tehniskais stāvoklis;
  • Auto saņemšanas vieta un piegādes galamērķis;
  • Vēlamais auto transporta nosūtīšanas/ piegādes laiks.

Izmantojot šo informāciju, SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri sagatavos cenas piedāvājumu Jūsu auto transporta pārvadājumam.

Līdztekus piedāvātajam auto pārvadājuma servisam, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina visus papildu pakalpojumus, kas varētu būt nepieciešami konkrētā auto pārvadājuma veikšanai: papildu apdrošināšana, muitas brokeru pakalpojumi un drošas autostāvvietas nodrošināšana.

Auto kravu apdrošināšana

Apzinot ar auto kravu pārvadājumiem saistītos riskus, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā veikt papildu kravas apdrošināšanu, pasargājot auto kravu no iespējamiem bojājumiem vai pazušanas.

Muitas brokeru pakalpojumi

Lai izvairītos no sarežģījumiem muitas formalitāšu jautājumos, aicinām muitas dokumentāciju kārtošanu uzticēt kompetentiem muitas brokeriem, ar kuriem SIA “RITLOGISTIKA” jau ilgstoši sadarbojas.

Auto novietošana

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina auto kravu novietnes pakalpojumu atvērta vai slēgta tipa apsargātā noliktavā kā Latvijā, tā arī ārvalstīs (gan īstermiņā, gan ilgtermiņā).

Auto transporta pārvadājumu veidi

Pārvadājuma veidi, ar kuriem nodrošināt veiksmīgāko un racionālāko autotransporta pārvadājumu ir dažādi. Atbilstoši autotransporta izmēriem, pārvadājuma maršrutam vai sezonalitātei, SIA “RITLOGISTIKA” transorta menedžeri izvērtēs un ieteiks, kurš no tiem Jums ir visizdevīgākais.

Uzticiet savus auto transporta pārvadājumus SIA “RITLOGISTIKA” un bez maksas saņemsiet profesionālu konsultāciju un individuāli sagatavotu auto transporta pārvadājuma piedāvājumu!

Mēs parūpēsimies, lai Jūsu auto kravu pārvadājumi tiktu realizēti droši, ātri un par visizdevīgāko cenu!

Treilera pārvadājumi

Treilera pārvadājumi

Auto un traktortehnikas pārvadājumus SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ar dažāda izmēra treilera pārvadājumiem, piemēram, standarta un mega treileriem.

Populāri maršruti treilera pārvadājumiem ir starp Baltijas valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija) un Skandināvija.

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi

Veicot auto transporta pārvadājumus no ASV vai Āzijas, ļoti bieži transportēšanai tiek izmantoti konteineru pārvadājumi. Konteineru pārvadājumi ir izteikti izplatīti auto piegādēs, piemēram, no Ķīnas, Dienvidkorejas un Japānas.

Negabarita kravu parvadajumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina gan vietējos, gan starptautiskus lielgabarīta pārvadājumus, transportējot gan lauksaimniecības, gan mežizstrādes tehniku.

Turklāt, ne tikai to importējot, bet arī ļoti aktīvi eksportējot uz ārzemēm, piemēram, Balkānu valstīm.

Vērtīgi zināt par auto transporta pārvadājumiem

Kā tiek aprēķinātas auto pārvadājumu cenas?

Apzinot transportēšanai pieteiktā transporta gabarītus un tehniskās īpašības, kas jāņem vērā pie auto iekraušanas/ izkraušanas, kā arī pārvadājuma maršruta, tiek sagatavots iepriekš paredzams transporta izmaksu aprēķins. Ja transporta pārvadājuma veikšanai nepieciešams veikt muitas formalitātes vai papildu apdrošināšanu, arī to SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri palīdz nokārtot.

Kā izvēlēties uzticamu auto transporta uzņēmumu?

Lai izvēlētos uzticamu auto transporta uzņēmumu, pārliecinieties, ka tam ir ne tikai izsniegtas licences, atļaujas un iegūta pieredze, bet, ka tas sniedz arī papildu pakalpojumus, kuri varētu būt saistoši aktuālā pārvadājuma veikšanai (muitas dokumentācija, apdrošināšana, autostāvvieta).

Kādas ir atšķirības starp atklāto un slēgto auto transportu?

Ar atvērto auto transportu (platformas) visbiežāk tiek vestas auto kravas, kuras savu lielizmēra gabarītu dēļ nevar tikt ievietotas slēgta tipa (zem tenta) auto transportā.

Kādi dokumenti ir nepieciešami auto transporta pārvadājumiem?

Veicot auto transporta pārvadājumu, pārvadātājam jābūt izsniegtām Eiropas Kopienas atļaujām un licencēm, kā arī profesionālās kompetences sertifikātiem, kas ļauj veikt starptautiskos kravas pārvadājumus.

Vai auto transporta uzņēmumi piedāvā garantijas un kompensācijas gadījumā, ja notiek kāda nelaime vai bojājumi?

Ja auto transporta pārvadājuma laikā notiek kravas bojājuma gadījums, tad kravas bojājuma radītie zaudējumi tiek segti CMR konvencijā noteiktās pārvadātāja atbildības ietvaros. Papildus iesakām apdrošināt kravu pilnā tās vērtībā gadījumiem, ja bojājumu radītie zaudējumi pārsniedz CMR konvencijā noteikto pārvadātāja civiltiesiskās atbildības ierobežojumu.

Lauksaimniecības tehnikas piegāde visā pasaulē

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina daudzveidīgus kravu pārvadājumus un ir īpaši specializējies lauksaimniecības tehnikas piegāžu veikšanā gan Eiropā, gan citviet pasaulē.

Latvijā un Eiropā lauksaimniecības tehnika visbiežāk tiek transportēta ar standarta vai mega treileriem. Atkarībā no tehnikas lieluma (negabarīta vai smagsvara krava), pārvadājuma izpildei nereti tiek norīkotas atbilstoša izmēra un celtspējas platformas. Ja pārvadājums veicams tālākā maršrutā (Āzija, ASV) un piegādes laiks to atļauj, tad lauksaimniecības tehnikas piegādi SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā veikt izmantojot jūras konteineru pārvadājumus, kas nereti ir arī finansiāli izdevīgāk.

Neatkarīgi no tā, vai esat lauksaimniecības uzņēmums, zemnieku saimniecība vai privātpersona, kas organizē lauksaimniecības tehnikas transportēšanu, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri parūpēsies par Jūsu kravas drošu pārvadājumu, sakārtojot ar muitas formalitātēm un papildu dokumentāciju saistītos jautājumus.

Lauksaimniecības tehnikas piegāde