Mēbeļu pārvadājumi

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus dažāda izmēra pilnām un saliktām kravām, kā arī veic saliktu un nesaliktu mēbeļu transportēšanu. Mūsu uzņēmums nodrošina drošus un pārdomātus mēbeļu pārvadājumus gan izmantojot autotransportu, gan pēc klienta pieprasījuma izmantojot dzelzceļa, avio vai jūras kravu pārvadājumus. SIA “RITLOGISTIKA” profesionālajam mēbeļu pārvadājumu servisam jau ilgstoši uzticas privātpersonas un uzņēmumi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Ātri

Ērti

Droši

Izdevīgi

Ātra un ērta mēbeļu pārvešana

Lai arī kāds būtu nepieciešamais mantu vai mēbeļu pārvadājuma daudzums un maršruts, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina drošus kravas pārvadājumus “no durvīm līdz durvīm”. Pārvešanas pakalpojumus veicam Latvijas teritorijā, kā arī pa Eiropu vai ārpus Eiropas Savienības.

Neatkarīgi no tā, vai pārvadājuma pieteicējs ir fiziska persona vai uzņēmums, SIA “RITLOGISTIKA” zinošie transporta menedžeri palīdz ātri sagatavot ar muitas formalitātēm saistīto pārvadājuma dokumentāciju. Mūsu klientu ērtībām tiek nodrošināti mēbeļu vai mantu uzglabāšanas un noliktavas pakalpojumi. Tāpat saviem klientiem vienmēr piedāvājam veikt papildus kravas apdrošināšanu.

Palīdzēsim noorganizēt ērtu pārvākšanos

Augstā atbildība, kuru SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina, organizējot pārvākšanos, tiek balstīta uz laipnu komunikāciju ar klientu un cieņpilnu izturēšanos pret katru kravas vienību.

SIA “RITLOGISTIKA” palīdz noorganizēt ērtu pārvākšanos kā privātpersonām, tā arī uzņēmumiem, transportējot jebkāda izmēra un apjoma mantas, iekārtas, vai mēbeles:

 • Rīgā un Rīgas rajonā
 • Latvijas pilsētās un mazpilsētās
 • Uz un no Eiropas valstīm
 • Uz un no valstīm ārpus Eiropas Savienības

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(Darba dienās no 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Piegādāsim uz jebkuru galamērķi

  Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina jebkāda izmēra mantu un mēbeļu pārvadājumus ar kravas apjomam un izmēram pielāgotu transportu uz jebkuru galamērķi Latvijā vai ārvalstīs. Pārvākšanās servisam norīkotie autotransporta šoferi tiek rūpīgi izvēlēti gan Latvijā, gan ārpus Latvijas. Neatkarīgi no kravas uzkraušanas vai izkraušanas vietas, mēs rūpējamies, lai mantu pārvešanas process noritētu ātri, droši un pārdomāti.

  Pēc nepieciešamības un atsaucoties klienta vēlmēm, mēbeļu pārvešana un mantu pārvadājumi tiek transportēti ne tikai izmantojot sauszemes autotransportu, bet arī attālākos galamērķos tiek veikti ar jūras un dzelzceļa transportu. Ja pārvadājuma galamērķi nepieciešams sasniegt krietni ātrāk, tad mēbeļu pārvadājumus veicam, izmantojot avio pārvadājumus.

  Vietējie mēbeļu pārvadājumi

  Vietējie mēbeļu pārvadājumi galvenokārt tiek organizēti ar sauszemes kravas auto vai kravas mikroautobusiem. SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā uzticamus mantu un mēbeļu pārvadājumus ar pieredzējušiem šoferiem, pēc pieprasījuma nodrošinot arī profesionālu mantu un mēbeļu iekraušanu vai izkraušanu.

  Starptautiski mēbeļu pārvadājumi

  Transportējot mantu un mēbeļu kravas uz un no Eiropas valstīm vai ārpus Eiropas Savienības, starptautiskie pārvadājumi tiek rūpīgi pārdomāti. Racionalizējot pārvadājuma maršrutu un iekļaujoties klientam paredzētajā budžetā, tiek piesaistīti pārbaudīti un lojāli sadarbības partneri, saglabājot SIA “RITLOGISTIKA” pārvadājuma servisa augsto izpildes kvalitāti.

  Kā pieteikt pārvešanas pakalpojumus?

  Mantu vai mēbeļu pārvešanas pakalpojumu pieteikšana ir pavisam vienkārša- sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” zinošajiem transporta menedžeriem un visu tālāko mēs pajautāsim vai noskaidrosim paši.

  Iekļaujoties vēlamajā pārvadājuma izpildes laikā un budžetā, tiks sagatvots pēc iespējas labākais cenas piedāvājums, nodrošinot optimālu pārvadājuma maršrutu, kā arī pārējos, ar kravas sagatavošanu un piegādi, saistītos pakalpojumus.

  Sazinies ar mums

  SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri sniedz konsultācijas un noskaidro nepieciešamo informāciju par plānoto mēbeļu pārvadājumu (maršrutu, kravas apjomu, izmērus un svaru), lai piedāvātu pēc iespējas izdevīgākus pārvadājuma nosacījumus.

  Sagatavošana

  Atbilstoši mēbeļu vai mantu pārvešanai plānotā budžeta un steidzamības, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri racionalizē maršrutu un sagatavo klientam optimālu cenu piedāvājumu, pārvadājumam piedāvājot sauszemes autotransportu, jūras, avio vai dzelzceļa transportu.

  Piegāde

  Atsaucoties klienta vēlmēm, SIA “RITLOGISTIKA” uzticēto mēbeļu un mantu pārvešana tiek veikta vēlamajā iekraušanas un piegādes laikā. Pēc nepieciešamības nodrošinām profesionālu un ātru kravas iekraušanu/ izkraušanu, uzglabāšanu apsargātā noliktavā. Ja nepieciešams – veicam papildu apdrošināšanu.