Par mums

Starptautiski kravu pārvadājumi kopš 2003. gada

Jau kopš 2003. gada uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” sekmīgi darbojas kā vietējo, tā starptautisko kravu pārvadājumu un loģistikas jomā gan Eiropā un Āzijā, gan arī citos kontinentos. Kopš 2017. gada esam arī reģistrējuši savu filiāli Igaunijā ar nosakumu “RITLOGISTIKA” OÜ.

Mūsu uzņēmums nodrošina dažāda veida un izmēra kravu pārvadājumus ar kravai atbilstošu transportlīdzekli, tostarp negabarīta un bīstamām kravām (ADR), kravu transportēšanu organizējot gan pa autoceļiem, gan dzelzceļu, gan veicot jūras un avio pārvadājumus.

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” ir izstrādājis pilnu piegādes ķēdes servisu, piedāvājot veiksmīgus risinājumus kravu un preču piegādei “no durvīm līdz durvīm” ļoti plašā reģionā.

RitLogistika kopš 2003

Jūsu ieguvumi sadarbojoties ar RITLOGISTIKA

Pateicoties SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušajiem un atsaucīgajiem transporta menedžeriem, uzņēmums spēj ātri reaģēt uz mūsu esošo un jauno klientu transporta pieprasījumiem. Izprotot nozares specifiku un klientu vēlmes, mūsu nodrošinātās  kravu piegādes notiek efektīvi- pārdomāti un iespējami īsos termiņos.

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina operatīvus risinājumus, drošus kravu pārvadājumus un īpašu attieksmi gan pret ikvienu klientu, gan katru pārvadājumam nodoto kravu.

Operatīvi risinājumi

SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri un loģistikas speciālisti spēj operatīvi reaģēt un ātri rast atbilstošus risinājumus dažādām nestandarta situācijām, kas saistītas ar kravu pārvadājumiem, loģistiku vai formējot specifisku dokumentāciju gan starptautiski, gan veicot vietējos kravu pārvadājumus.

Drošas piegādes

Rūpējoties par drošu piegāžu veikšanu, SIA “RITLOGISTIKA” sadarbojas tikai ar iepriekš pārbaudītiem un uzticamiem partneriem, pēc nepieciešamības aktualizējot uzticētās kravas statusu gan pie iekraušanas, gan izkraušanas, gan pārvadājuma laikā.

Profesionāla komanda

SIA “RITLOGISTIKA” ar katru klientu strādā individuāls transporta menedžeris, kas pārzina loģistikas un transportēšanas iespējas pārvadājumiem visos virzienos. Turklāt- profesionālas konsultācijas mūsu klientiem sniedzam bez maksas!

Uzticams loģistikas sadarbības partneris

RITLOGISTIKA profesionāļi

Klienta interešu aizsardzība

Darbojoties transporta un loģistikas nozarē jau vairāk nekā 20 gadus, uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” ir apdrošinājis savas uzņēmējdarbības civiltiesisko atbildību. Vēršot uzmanību uz klienta interešu un kravas aizsardzību, nepieciešamības gadījumā veicam paaugstinātas vērtības kravu paildu apdrošināšanu.

Gadījumos, kad klientiem svarīga ir konfidencialitāte un diskrētums, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā iespēju izmantot kravas pavadzīmju (CMR) maiņas pakalpojumu, kas kravas saņēmējam liedz iespēju noskaidrot saņemtās kravas nosūtītāju, kā arī vietu no kurienes krava tiek transportēta.

Operatīva un paredzama darbība

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina optimizētas kravu pārvadājumu izmaksas, pielietojot regulāras ikdienas vai iknedēļas piegādes noteiktos maršrutos, kas dod iespēju paredzēt pilnu kravu (FTL) vai saliktu kravu (LTL) piegādes īsos un iepriekš zināmos termiņos. Ja kāda iemesla dēļ automašīna aizkavējas un savlaicīgi nevar ierasties kravas iekraušanas vietā, klients par to tiek informēts un plānotais auto operatīvi tiek aizvietota ar citu tuvāk pieejamo automašīnu.

Mēs atbalstām veselīgu dzīvesveidu

RITLOGISTIKA atbalsta sportu – strītbolu un volejbolu. Strītbola komanda “Kripatas” ar teicamiem panākumiem piedalījās 2014. un 2015. gada Ghetto Basket turnīrā.

Liels prieks par RITLOGISTIKA atbalstīto Kuldīgas dāmu volejbola komandu, kuras 2015. gadā kļuva par Latvijas čempionēm 1.līgā volejbolā sievietēm.

Jau kopš 2013. gada RITLOGISTIKA atbalsta autosportu un palīdz realizēt biedrības Motorsport.lv mērķus, esot tās viens no galvenajiem sponsoriem. Sākumā atbalsts palīdzēja biedrībai veidot amatieru sporta pasākumus jaunā kvalitātē, bet kopš 2015. gada otrās puses palīdzība noder arī biedrības mērķim palīdzēt jauniešu attīstībai autosportā.