Avio kravu pārvadājumi

Ātru un kvalitatīvu steidzamu sūtījumu nogādāšanu galamērķī SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ar avio piegādēm. Pateicoties sadarbībai ar lidsabiedrībām visā pasaulē, par saprātīgām cenām tiek piedāvāts kvalitatīvs serviss. Mūsu transporta menedžeri nodrošinās ātrāko un efektīvāko veidu neatliekamu piegāžu veikšanā, papildus sakārtojot muitas formalitātes un citus ar dokumentāciju saistītos jautājumus.

Pielāgoti starptautiskie gaisa kravu pārvadājumi

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina starptautiskos gaisa kravu pārvadājumus dažāda veida kravām. Mūsu pieredzējušie transporta menedžeri klientiem piedāvā tikai pārbaudītus loģistikas risinājumus un uzticamus lidsabiedrību pakalpojumus.

Ilggadējā pieredze starptautisko gaisa kravu pārvadājumu jomā sniedz SIA “RITLOGISTIKA” iespēju piedāvāt un nodrošināt saviem klientiem gaisa kravu pārvadājumus “no durvīm līdz durvīm” visdažādākajos maršrutos pa visu pasauli. Lai iesaistītajām pusēm atvieglotu pareizu lēmumu pieņemšanu un īstenotu klienta vēlmes, pārvadājumu organizēšanas laikā tiek nodrošinātas profesionālas konsultācijas un muitas formalitāšu kārtošana.

Avio kravas un paku pārvadājumi

Piegādēs laika ekonomijas nolūkā arvien lielāku popularitāti starp kravu pārvadājumiem gūst avio pārvadājumi. Ja kravu piegādēs tiek izvēlēti sauszemes vai jūras kravu pārvadājumi, kas ceļā aizņem relatīvi daudz laika, tad avio pārvadājumi ir gudra izvēle, nodrošinot gan ekspress piegādes, gan lielgabarīta vai paku piegādes relatīvi īsā laikā. Uz visdažādākajiem galamērķiem SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina daudzveidīgus avio kravu pārvadājumus:

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(DARBA DIENĀS NO 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  SIA “RITLOGISTIKA” profesionālie transporta menedžeri, kā arī plašais un uzticamais sadarbības partneru loks nodrošina ātrus un drošus avio kravu pārvadājumus visdažādākajos maršrutos. Kopā mēs radīsim netikai alternatīvus, bet arī efektīvus loģistikas risinājumus un parūpēsimies par muitas , kā arī cita veida dokumentācijas vai pavaddokumentu sagatavošanu starptautiskajiem avio kravu pārvadājumiem.

  Kādēļ izvēlēties Avio pārvadājumus?

  Galvenās no avio pārvadājumu priekšrocībām ir to piegādes laiks un ātrums, kas sniedz iespēju paaugstināt uzņēmuma darbības un preču aprites efektivitāti dažādu kravu pārvadājumos- no neliela izmēra pakām līdz pat negabarīta kravām.

  Atbilstoši klientu vajadzībām un pārvadājamās kravas specifikai, SIA “RITLOGISTIKA” tiem pielāgo visveiksmīgāko gaisa kravu pārvadājumu pakalpojumus. Mūsu piedāvātie avio kravu pārvadājumi tiek gatavoti un nodrošināti īstenojot arī multimodālos kravu pārvadājumus.

  Ja kravas pārvadājuma realizēšanā ir svarīgs piegādes laika ātrums, pārvadājumam nepieciešams mērot lielu attālumu vai ļoti svarīga ir drošības pasākumu ievērošana pārvadājuma laikā, tad SIA “RITLOGISTIKA” uzticētie kravu avio pārvadājumi ir īstā izvēle, kas nodrošinās pareizu izmaksu un piegādes laika efektivitātes attiecību.

  Ātrums

  Steidzamu kravu piegādēs lielākā avio pārvadājumu priekšrocība ir ātrums. Pateicoties lidsabiedrību fiksētajiem izlidošanas un ielidošanas laikiem, pēc nepieciešamības var tikt nodrošinātas arī avio kravu piegāde tajā pašā dienā.

  Attālums

  Neatkarīgi no maršruta attāluma, kādā veicams kravas pārvadājums, pateicoties attīstītajai gaisa satiksmes nozarei un plašajam lidsabiedrību nodrošinājumam, ar avio pārvadājumiem iespējams sasniegt pat vistālākos piegāžu galamērķus.

  Drošība

  Gaisa pārvadājumos kravu drošību nodrošina un regulē aviācijas nozares augstās izpildes prasības. Tāpat arī avio pārvadājumu augstie drošības standarti un pastiprināta kontrole pie to vispārējas ievērošanas.

  Avio kravu pārvadājumu cenas

  Kaut gan avio kravu pārvadājumi nav tas pats lētākais kravu transportēšanas veids, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā kvalitatīvu avio kravu pārvadājumu servisu par ļoti saprātīgām cenām. Plašais vispasaules sadarbības partneru tīkls ļauj ātri piegādāt kravas no durvīm līdz durvīm („door to door”) gandrīz uz jebkuru vietu pasaulē.

  Gatavojot cenu piedāvājumu avio kravu pārvadājumiem, būtisks ir kravas izmērs (augstums, platums, garums), svars un karvas specifiskās īpašības, kuru nodrošināšanai var būt nepieciešams ievērot īpašus kravas pārvadājuma apstākļus, piemēram, pārvadājuma laikā kravai nepieciešams nodrošināt noteiktu termorežīmu vai, ja tiek vesta ADR krava.

  Avio kravu pārvadājumi nodrošina pārvadājuma laika ekonomiju un ļauj sasniegt pat sarežģītākos piegādes galamērķus.

  Konvencija par dažu starptautiskā gaisa transporta noteikumu unifikāciju

  Pasaule

  Avio kravu pārvadājumu noteikumus un kārtību regulē 1929.gada 12.oktobrī Varšavā parakstītā konvencija par dažu starptautiskā gaisa transporta noteikumu unifikāciju, kas saukta arī par “Varšavas konvenciju”. Šī konvencija gadu gaitā tikusi papildināta. 1999. gada 28. maijā Monreālā, konvencija tikusi gan sastādīta ar vienlīdz autentisku tekstu angļu, arābu, ķīniešu, franču, krievu un spāņu valodās, gan arī starp konvencijas dalībvalstīm tikusi oficiāli parakstīta.

  Konvencija par dažu starptautiskā gaisa transporta noteikumu unifikāciju glabājas Starptautiskās civilās aviācijas organizācijas arhīvos, un depozitārs pārraida apliecinātas kopijas visām valstīm – šīs konvencijas pusēm, kā arī visām valstīm – Varšavas Konvencijas, Hāgas Protokola, Gvadalaharas Konvencijas, Gvatemalas pilsētas Protokola un Monreālas Protokolu pusēm.

  Konvencija par dažu starptautiskā gaisa transporta noteikumu unifikāciju attiecas uz visiem par atlīdzību veiktajiem starptautiskajiem gaisa kuģu pārvadājumiem (pasažieru, bagāžas, kravu pārvadājumiem), vienojoties par rakstiski atrunātiem un konvencijā vienotiem:

  • Vispārīgiem noteikumiem
  • Dokumentāciju un pienākumiem attiecībā uz pasažieru, bagāžas un kravas pārvadājumiem
  • Pārvadātāja atbildību un zaudējuma atlīdzības apmēru
  • Kombinētiem pārvadājumiem
  • Gaisa pārvadājumiem, ko veic persona, kura nav līgumpārvadātājs
  • Citi noteikumi (tostarp, apdrošināšana un ārkārtējos apstākļos veikts pārvadājums)
  • Nobeiguma noteikumi

  Vērtīgi zināt par avio pārvadājumiem

  Kādi dokumenti nepieciešami veicot avio kravu pārvadājumus?

  Katra krava ir individuāla, atbilstoši tās fizikālajām un pārvadāšanas noteikumiem pakļautajām prasībām. Nepieciešamo dokumentu saraksts avio kravu pārvadājumiem var atšķirties gan atbilstoši maršrutam un piegādes galamērķim, gan atbilstoši muitas pakalpojumiem un kravas kodu klasifikācijai.
  Lai uzzinātu kādi tieši dokumenti ir nepieciešami veicot kravas avio pārvadājumu, sazinieties ar SIA “RITLOGISTIKA” zinošajiem transporta menedžeriem, kuri bez maksas sniegs konsultāciju par nepieciešamajiem dokumentiem Jūsu avio kravas pārvadājuma realizēšanai.

  Kā aprēķināt izmaksas gaisa kravu pārvadājumiem?

  Avio kravu pārvadājumiem izmaksas sastāda nevien lidsabiedrību noteiktā cena par konkrēta lieluma kravas pārvadājumu (augstums, platums, garums, svars), bet arī ar kravas specifiskajām īpašībām saistīto prasību nodrošināšana (piemēram, ADR kravas, kravas ar specifisku temperatūru), kravas apdrošināšanas izmaksas, ar muitu saistītie pakalpojumi. Papildus maksa tiek piemērota , ja jānodrošina pakalpojums “no durvīm līdz durvīm” ar sauszemes transportu vai ja nepieciešams nodrošināt pārvadājuma paātrinātu apstrādi.

  Kas ir avio transporta pakalpojums “No durvīm līdz durvīm”?

  Avio transporta pakalpojums “no durvīm līdz durvīm” nozīmē, ka pārvadātājs nodrošina kravas transportēšanu no nosūtītāja adreses “durvīm” līdz saņēmēja adreses “durvīm”, visbiežāk sauszemes kravu transportu apvienojot ar avio transportu.

  Avio pārvadājumi

  Vēlies noskaidrot cenu avio transportam? Sazinies!

  Atsaucoties uz kravas izmēru un mūsu klientu sniegtajām kravas pārvadājumu prasībām, piegādes un maršruta nosacījumiem, kā arī ar kravas avio pārvadājumu saistītās dokumentācijas vai jebkāda veida pavaddokumentu sagatavošanu, SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri bez maksas sniedz profesionālas konsultācijas un nodrošina pilna servisa drošus un kvalitatīvus avio kravu pārvadājumus ar gaisa transportu.

  Birojs

  Adrese:
  Dzērbenes 27 – 311
  Rīga, LV-1006