Kravu pārvadājumi Baltijas valstīs

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pilnu kravu (FTL) un saliktu kravu (LTL) pārvadājumus Latvijā un Baltijas valstu teritorijās, veicot dažādu kravu piegādes ar plašu pieejamo autotranspota klāstu. Baltijas valstu teritorijas ir populārs un ļoti labi pazīstams maršruts SIA “RITLOGISTIKA” pārvadājumos. Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pazīstamie maršruti un to specifika sniedz iespēju mums būtiski samazināt ar kravu pārvadājumiem saistītos izdevumus, kas, savukārt, ļauj klientiem ietaupīt tik svarīgo laiku un finanšu līdzekļus.

Pielāgoti pārvadājumi pa Latviju un Baltiju

SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina katrai kravai individuāli pielāgotus pārvadājumus pa Latviju un Baltiju, ņemot vērā gan piegādes maršrutu, gan kravas specifiskās īpašības, kravas gabarītus vai kravas piegādes laikam paredzēto laiku.

Pat ja kravas pārvadājums notiks relatīvi īsā maršrutā, piemēram, pa Rīgu vai no Rīgas uz Liepāju, tas tiks piegādāts, stingri ievērojot augstākos tehniskos un vides draudzīguma standartus.

Kravu piegādes ar autotransportu pa Latviju un Baltiju SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina 1-2 dienu laikā. Tomēr, ja pieprasījums pēc autotransporta tiek saņemts darba dienas sākumā (līdz plkst. 11:00), tad, atkarībā no maršruta un transporta tā brīža noslodzes, nereti varam piedāvāt iespēju kravu piegādāt tuvākajos Baltijas reģionos arī vienas dienas vai pat pāris stundu laikā.

Saprotamas cenas un pielāgoti risinājumi

Lai arī kāda veida kravu būtu nepieciešams Latvijā aizvest no punkta A uz punktu B, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina klienta vēlmēm un kravas īpašībām pielāgotus risinājumus, kas atspoguļoti saprotamā cenu piedāvājumā.

Atbilstoši kravas veidam, apjomam (salikta vai pilna krava) un budžetam, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina kravu pārvadājumus pa Latviju veikt ar sekojošiem transportlīdzekļiem:

 • Dažāda izmēra tenta auto
 • Kravas busi
 • Refrižeratoru jeb kravas auto ar termoregulāciju
 • Lejamkravu un beramkravu auto
 • Platformas negabarīta, lielizmēra vai smagsvara kravām

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(DARBA DIENĀS NO 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Kravu pārvadājumi uz un no Baltijas

  Kravu pārvadājumus starp Baltijas valstīm, kā arī citus loģistikas pakalpojumus, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina, realizējot piegādes ar dažāda veida transportlīdzekļiem. Risinājumu, kādu transportlīdzekli izvēlēties atbilstoši aktuālajam kravas pārvadājumam, visbiežāk nosaka pārvadājamās kravas apjoms, kravas īpašības, kā arī nepieciešamais kravas piegādes laiks.

  Pārvadājumus uz un no Baltijas valstīm, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ne tikai ar sauszemes transportu, bet populāri ir arī jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumi, kā arī avio kravu pārvadājumi, kas tiek īstenoti īpaši steidzamu kravu transportēšanai, kad laika trūkumu dēļ sauszemes ekspress piegādes ar īpaši norīkotu autotransportu nav iespējamas.

  Pārvadājumi uz un no Igaunijas

  Igaunija

  SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pilnu kravu (FTL) un saliktu kravu (LTL) pārvadājumus uz un no Igaunijas. Pārvadājumi šajos maršrutos visbiežāk tiek veikti ar autotransportu, savukārt pārvadājumiem no Igaunijas uz Skandināviju parasti tiek organizēts jūras transports. Pārvadājot saliktas kravas, tiek nodrošinātas gan tiešās piegādes, kuras dažkārt veicam mazāk nekā 24 h laikā, gan piegādes ar pārkraušanu, kas ļauj nodrošināt klientiem izdevīgu cenu piedāvājumus.

  Pārvadājumi uz un no Lietuvas

  Lietuva

  Populāri ir dažāda veida pilnu un saliktu kravu (FTL un LTL) pārvadājumi uz un no Lietuvas. SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina uzticamas un ātras kravu piegādes ne tikai no Latvijas uz Lietuvu, bet arī no Lietuvas uz Skandināviju un citām Eiropas valstīm.

  Pateicoties mūsu plašajam autoparkam, pieredzējušajiem transporta menedžeriem un uzticamajiem sadarbības partneriem, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā pievilcīgas cenas pārvadājumiem uz un no Lietuvas.

  Baltijas valstu pārvadājumu biežāk uzdotie jautājumi

  Kā tiek aprēķināta kravu pārvadājumu cena par km?

  Pēc atsevišķas vienošanās, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā klientiem iespēju norēķināties par aktuālajā kravas pārvadājumā nobrauktajiem kilometriem. Kravas pārvadājuma cena par kilometru tiek aprēķināta, ņemot vērā pārvadājuma maršrutu, virzienu, kravas apjomu un veicamo attālumu.

  Kādi ir populārākie Baltijas kravu pārvadājumu maršruti?

  Baltijas kravu pārvadājumos populārākie ir ikdienas maršruti starp lielākajām Latvijas, Lietuvas, Igaunijas ražošanas lielpilsētām vai galvaspilsētām (Rīga, Viļņa, Tallina), kā arī maršruti starp Baltijas valstu populārākajām ostām (piemēram, Klaipēdas, Rīgas, Mūgas u.c.).

  Kādi ir biežāk izvēlētie transporti kravu pārvadājumiem Baltijas valstīs?

  Vispopulārākais un biežāk izvēlētais transports kravu pārvadājumiem Baltijas valstīs ir autotransports. Atkarībā no konkrētās kravas sastāva un tās izmēra, pārvadājumiem pa sauszemes autoceļiem tiek norīkotas atbilstoša lieluma un dažādas ietilpības kravas automašīnas.

  Vai jums ir pārstāvniecības Igaunijā un Lietuvā?

  SIA “RITLOGISTIKA” veiksmīgi darbojas kravu pārvadājumu un loģistikas nozarē jau kopš 2003. gada un kopš 2017. gada uzņēmums ir reģistrējis savu filiāli arī kaimiņvalstī- Igaunijā, kur tā darbojas ar nosakumu “RITLOGISTIKA” OÜ.

  Vai ir iespējams veikt paku pārvadājumus Baltijas valstīs?

  SIA “RITLOGISTIKA” veic ātru un uzticamu pilnu un saliktu kravu pārvadājumus, kā arī nelielu paku sūtījumus Baltijas valstīs, attiecīgo kravu piegādi veicot 1-2 dienu laikā, vai ar ekspress piegādi – dažu stundu laikā.

  Nepieciešams kravu nogādāt tālāk?

  Ja jūsu uzņēmums meklē risinājumus kravu pārvadājumiem aiz Baltijas valstu robežām, SIA “RITLOGISTIKA” ir šeit, lai palīdzētu. Ar gadiem esam uzkrājuši pieredzi dažādu veidu kravu pārvadājumu veikšanā. Pilns loģistikas pakalpojumu klāsts, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

  Papildus kravu pārvadājumiem pa Latviju, Lietuvu un Igauniju mēs piedāvājam arī pārejas piegādes uz citām Eiropas valstīm, kā arī tālāk. Mūsu eksperti, kas pazīst dažādu reģionu specifiku, palīdzēs optimizēt piegādes maršrutus, lai nodrošinātu ātru un efektīvu piegādi.

  Mūsu augsti kvalificēta komanda nodrošina, ka katrs pārvadājums tiek plānots un īstenots ar visaugstāko precizitāti, ievērojot klienta vajadzības un budžetu. Mēs saprotam, ka katram klientam var būt unikālas vajadzības, tāpēc mēs piedāvājam elastīgus risinājumus. Vai jums nepieciešama ātra ekspress piegāde, speciāli transportlīdzekļi vai papildu apdrošināšana? Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

  Starptautiski transporta pakalpojumi