Treilera pārvadājumi

Jau vairāk nekā 20 gadus uzņēmumā SIA “RITLOGISTIKA” tiek nodrošināti dažāda izmēra auto treilera pakalpojumi standarta un negabarīta (tostarp lielgabarīta un smagsvara) kravu pārvadājumiem Latvijā, Eiropā un valstīs ārpus Eiropas Savienības. Lai arī cik liela vai apjomīga krava mums tiktu uzticēta kāda pārvadājuma veikšanai, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina atbilstošus, kravai pielāgota izmēra un celtspējas treilera pārvadājumus, kas droši nogādā jebkura veida un izmēru kravu tai paredzētajā galamērķī.

Treilera pakalpojumi Latvijā un Eiropā

SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā gan slēgta, gan atvērta tipa treileru pārvadājumus pa Latviju un citām Eiropas valstīm, piemēram, dažādu izmēru ražošanas vai lauksaimniecības tehniku transportēšanai, būvmateriālu, kā arī daudzveidīgu konstrukciju pārvadāšanai, kas izgatavotas no koka, metāla vai citiem materiāliem.

Mūsu pieredze rāda, ka neatkarīgi no kravas sarežģītības, apjoma vai lieluma, SIA “RITLOGISTIKA” spēj nodrošināt kravas izmēram pielāgotus treileru pakalpojumus, kas ātri un droši realizē mūsu klientu vajadzībām atbilstošus pārvadājumumus aktuālajā maršrutā.

Treilera pakalpojumi tiek nodrošināti gan ar standarta un mega treileriem, gan zemās grīdas treileriem, gan treileriem ar rampu vai teleskopu, kā arī jumbo treileriem. Patieicoties plašajam piedāvājumam, mūsu klientiem atliek tikai izvēlēties nepieciešamo!

Treilera pārvadājumi

Noskaidro cenu 30 minūšu laikā
(Darba dienās no 8:30 līdz 17:30)

  Papildu informācija

  Transporta pārvadājumi ar treileri

  Lai nodrošinātu dažādu auto transporta pārvadājumus ar kravai atbilstoša izmēra un aprīkojuma treileriem (treileri ar rampu, treileri ar teleskopu, mega un standarta treileri un citi) SIA “RITLOGISTIKA” auto treileri tiek atbilstoši pielāgoti dažāda veida transporta pārvadājumu nodrošināšanai: piemēram, lauksaimniecības tehnikas (traktortehnikas un kombainu) pārvadājumiem, privāto automašīnu, kā arī ceļu būves un rūpniecības nozares tehnikas piegādēm vēlamajos maršrutos Latvijā un visā Eiropā.

  Neatkarīgi vai tiek plānota lauksaimniecības tehnikas piegāde vai auto transportēšana no Vācijas, cenas piedāvājums, kuru gatavo SIA “RITLOGISTIKA” pieredzējušie transporta menedžeri, tiek sagatavots pēc iespējas optimizējot gan transporta pārvadājuma piegādes laiku, gan racionalizējot finansiālo pusi- tas ir, izmaksas konkrētā pārvadājuma veikšanā.

  Auto piegāde no Vācijas

  Auto piegāde no Vācijas un Eiropas

  Ja nepieciešama viena vai vairāku auto piegāde no Vācijas, izmaksas treilera pakalpojumam tiek aprēķinātas atbilstoši kravas apjomam un maršrutam. Tāpat tiek rēķinātas cenas, veicot auto piegādes arī citviet Eiropā.

  Lauksaimniecības tehnikas pārvadāšana

  Lauksaimniecības tehnikas pārvadājuma veikšanai ar atbilstoša izmēra treileri, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina optimālus piedāvājumus, kas pēc iespējas veiksmīgāk- racionālāk, ātrāk, efektīvāk- realizē izdevīgāko risinājumu aktuālā  tehnikas pārvadājuma veikšanai.

  Piesaki treilera pārvadājumus pie RITLOGISTIKA

  Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” savas ilgstošās uzņēmējdarbības gados ir attīstījis un pilnveidojis plašu pieejamo treileru autoparku, kas nodrošina, lai gan moduļu māju, gan dažāda izmēra tehnikas vai auto transportēšana ar treileriem tiktu veikta jebkurā maršrutā gan pārvadājumos pa Latviju, gan starptautiskajos pārvadājumos. Turklāt- lai tas tiktu īstenots klientam vēlamajā izpildījumā.

  Tāpat, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina treilerus ne tikai relatīvi nelielu un smagu kravu pārvadājumiem, bet arī kravām, kas ir apjomīgas, bet vieglas (piemēram, putuplasts, tukšā tara un citus). Šāda veida kravu transportēšanai tiek nodrošināti mega treileri, kuru augstums var būt pat līdz 3 metriem.

  Sazinies ar mums

  Sazinies ar SIA “RITLOGISTIKA” kompetentajiem transporta menedžeriem, lai ar dažāda izmēra un celtspējas treileriem īsā laikā noorganizētu un piegādātu jebkāda izmēra pilnu vai saliktu kravu!

  (+371) 6755 3741

  info@ritlogistika.lv

  Organizēšana

  Papildus dažāda izmēra un aprīkojuma treileru nodrošināšanai, organizējam nepieciešamās licences, atļaujas, pavadošo transportu vai policijas ekskortu, kā arī noliktavas pakalpojumus apsargājamās kravu novietnēs, ja tas nepieciešams.

  Piegāde

  SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina uzticamus treilera pakalpojumus kravu piegādēm starptautiskos un vietējos pārvadājumos. Piemēram, auto atvešana no Vācijas vai ja nepieciešams treileris Valmierā, lokālu maršrutu veikšanai – mums ir, ko piedāvāt!