Pārvākšanās serviss

Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” veic ne tikai vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus, bet nodrošina arī pārvākšanās servisa pakalpojumus gan privātpersonām, mainot dzīvesvietu, gan uzņēmumiem, kuriem ir plānota biroja pārvākšanās vai ražošanas pārcelšana no vienas vietas uz citu. Pārcelšanās serviss tiek nodrošināts ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā un ārpus Eiropas Savienības. SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina pilna servisa pārvākšanās pakalpojumus, ieskaitot pakošanas, montāžas, utilizācijas un citus darbus.

Ātri

Ērti

Droši

Izdevīgi

Pārvākšanās serviss privātpersonām un uzņēmumiem

SIA “RITLOGISTIKA” pārvākšanās serviss tiek nodrošināts gan privātpersonām, ja tiek plānota pārcelšanās uz citu dzīvesvietu, tā arī uzņēmumiem, ja nepieciešams pārvietojot biroju vai jebkuru citu uzņēmuma telpu (piemēram, noliktavu, ražošanas cehu u.c.) iedzīvi uz citu vietu Latvijā vai ārpus Latvijas. Pēc nepieciešamības nodrošinām noliktavas pakalpojumus gan privāto, gan uzņēmuma mantu drošai uzglabāšanai.

Veicot iepriekš paredzamu pārvākšanās procesa saskaņošanu ar mūsu klientiem- fiziskām un juridiskām personām- SIA “RITLOGISTIKA” profesionālā komanda nodrošina, lai mums uzticētās rūpes par katru pārvietojamo priekšmetu, mēbeli vai iekārtu tiktu droši un ar augstu atbildības sajūtu pārvietotas uz klienta vēlamo piegādes adresi.

Noorganizēsim pārcelšanos ātri un ērti

SIA “RITLOGISTIKA” noorganizēs jebkāda veida pārcelšanos un parūpēsies par privāto vai uzņēmumam piederošu mantu saudzīgu un drošu pārvietošanu. Mūsu profesionālā komanda nodrošinās, lai savlaicīgi un rūpīgi izplānots pārvākšanās process no vienas adreses uz otru, noritētu pārredzami, ātri un pēc iespējas ērtāk.

Sadarbojoties ar SIA “RITLOGISTIKA” iegūsiet:

 • Individuālu SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri
 • Detalizētu un pārskatāmu piedāvājumu
 • Atbilstošu transportu
 • Profesionālus krāvējus

Nepieciešams pārcelties uz citu vietu? Sazinies!

  Papildu informācija

  Pārcelies uz jebkuru vietu bez raizēm

  Neatkarīgi no tā, kāds ir pārcelšanās plānotais maršruts, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina ikvienai vajadzībai atbilstošu piedāvājumu un risinājumu kā privātpersonām, tā uzņēmumiem. Pateicoties vairāk nekā 20.gadu pieredzei transporta pakalpojumu, kravu pārvadājumu un loģistikas jomā, SIA “RITLOGISTIKA” ātri un efektīvi realizē un nodrošina kvalitatīvu servisu, lai pārcelšanās uz jebkuru vietu noritētu bez raizēm.

  Gan vietējo, gan starptautisko pārvākšanās un pārcelšanās servisu balstām uz pieredzējušiem un profesionāliem darbiniekiem ar augstu atbildības sajūtu, tādēļ vienmēr svarīga ir atgriezeniskā saite no mūsu klientiem, par to, kāds bijis SIA “RITLOGISTIKA” nodrošinātais pārvākšanās serviss- atsauksmes pēc padarītā mums ir ļoti svarīgas, lai turpinātu attīstīt piedāvāto pakalpojumu klāstu un servisu.

  Vietējie mēbeļu pārvadājumi

  Pārcelšanās Latvijas robežās

  Personīgo vai uzņēmuma mantu pārvietošana, ja plānota pārcelšanās Latvijas robežās, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina no un uz jebkuru adresi, klientam piedāvājot drošāko un ērtāko veidu iedzīves pārvešanai, tostarp veicot iepakošanas un izpakošanas pakalpojumus, mēbeļu montāžu, utilizāciju, uzglabāšanu vai citus pakalpojumus, ja tādi nepieciešami.

  Pārcelšanās uz ārzemēm

  Pārcelšanās uz un no ārzemēm

  Kopā ar SIA “RITLOGISTIKA” pārcelšanās uz un no ārzemēm uz Latviju vai starp Eiropas valstīm, tiek nodrošināta īpaši pārdomāti. Savlaicīgi piesakot starptautisko pārcelšanās servisa pakalpojumu, mūsu speciālisti piedāvā katram pakalpojuma pieprasījumam labāko, atbilstošāko un drošāko risinājumu. Pēc nepieciešamības nodrošinām importa/eksporta procedūrām nepieciešamo muitas dokumentu noformēšanu.

  Pilna servisa pārvākšanās pakalpojumi

  Nodrošinot kravai un kravas apjomam atbilstošu transporta veidu, SIA “RITLOGISTIKA” piedāvā pilna servisa pārvākšanās pakalpojumus, veicot ne tikai iedzīves pārvešanu, bet arī piedāvājot kravas pakošanas, uzglabāšanas un pirms/ pēc pārvākšanās telpu tīrīšanas pakalpojumus. Pēc iepriekšējas vienošanās, veicam arī mēbeļu montāžu, demontāžu un utilizāciju.

  Ja pārvākšanās plānota uz vai no valstīm ārpus Eiropas Savienības, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina kravai nepieciešamo muitas procedūru un dokumentācijas sagatavošanu, kā arī ieteiks pie kā vērsties, lai parūpētos par kravas papildus apdrošināšanu.

  Mēbeļu montāža

  Uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina kvalitatīvu un uzticamu meistaru sniegtos pakalpojumus, kuri veic mēbeļu montāžas darbus ne tikai Latijā, bet arī ārpus Latvijas.

  • Jauniegādātu mēbeļu montāža
  • Lietotu un izjauktu mēbeļu montāža
  • Mēbeļu demontāža

  Mantu un mēbeļu pārvešana

  Mūsu uzņēmums SIA “RITLOGISTIKA” veic drošu un saudzīgu mantu un mēbeļu pārvešanu “no durvīm līdz durvīm” uz jebkuru maršruta galamērķi, neatkarīgi no tā atrašanās vietas.

  • Kravas izmēriem atbilstošs un plašs pieejamais autoparks
  • Mantu un mēbeļu pārvešana Latvijā un Eiropā

  Mantu utilizācija

  Ja nepieciešams atbrīvot dzīvojamās vai biroja telpas no mēbelēm, kuras nolietojušās un vairs nav saimniecībā vai uzņēmumā nepieciešamas, SIA “RITLOGISTIKA” nodrošina mēbeļu, iekārtu un mantu utilizāciju.

  • Utilizējam mēbeles, sadzīves tehniku un dažādas iekārtas
  • Mantu utilizācija Latvijā un Eiropā

  Cik izmaksā pārvākšanās?

  SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri sagatavo katram klientam individuāli sastādītu pārvākšanās izmaksu piedāvājumu, kas balstīts uz konkrētajam pārvadājumam saistošajām tekošajām vai papildus izmaksām (foto, kravas izmēriem, maršrutu, iespējamiem apgrūtinājumiem (stāvs) un atvieglojumiem (lifts) utt.).

  Pārvākšanās pakalpojumu cena ir atkarīga no vairākiem, izmaksas ietekmējošiem  faktoriem:

  • Kravas apjoms
  • Kravas maršruts un pārvietošanas sarežģītība (piemēram, priekšmetu pārvietošana caur logu)
  • Kravas specifika (piemēram, stikla priekšmeti)
  • Takelāža (piemēram, lielgabarīta priekšmeti)
  • Transportēšanas veids (piemēram, transportēšana ar auto, pa dzelzceļu, kuģi vai veicot avio pārvadājumu)
  • Pārvākšanās steidzamības pakāpe vai izpildes laiks
  • Un citi faktori vai veicamie darbi

  Ja nepieciešami transporta pārvadājumi, sazinies!

  SIA “RITLOGISTIKA” transporta menedžeri parūpēsies, lai ikvienam klientam, kurš izrādījis mums uzticību, tuvākos vai tālākos attālumos pārvietot savas personīgās vai uzņēmuma mantas Latvijā, Baltijā un citās valstīs, tiktu nodrošināts profesionāls pārvākšanās serviss, cenas par pakalpojumu, lai būtu godīgas un izpildījums- teicamā kvalitātē.